12°C
12°C

Győrben nyert a Beton / VKL SE Győr - Veszprém Beton KC 24:27 (11:14)

2008. november 16. 14:00
Háromgólos győzelmet aratott a Veszprém Beton KC a nő kézilabda másodosztály szombati mérkőzésén a Győr vendégeként. Gyurka János együttese a tabella második helyét foglalja el a Győri Audi ETO KC II. mögött, amely egy mérkőzéssel kevesebbet játszott a mieinknél.
Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta. tegnap 23:55 Fazekas Gergő csapata megvédte címét a Lengyel Kupában kézilabda Fazekas Gergő csapata megvédte címét a Lengyel Kupában Fazekas Gergő csapata, az Orlen Wisla Plock 29-20-ra nyert a bajnok Industria Kielce ellen a férfi kézilabda Lengyel Kupa vasárnapi döntőjében. tegnap 23:34 A Pápa legyőzte az Úrkútot, élre állt az Almádi vármegyei foci A Pápa legyőzte az Úrkútot, élre állt az Almádi Nehezen alakulhatna izgalmasabban a Vehir.hu vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság hajrája. A 26. forduló szombati rangadóján a negyedik Pápa legyőzte az Úrkút csapatát. Mivel az Almádi és a Fűzfő is nyert, az éllovas címvédő visszacsúszott a harmadik helyre. tegnap 22:31 Film az élet: híres jeleneteket újraalkotva utazik ez a pár Hétvezér Film az élet: híres jeleneteket újraalkotva utazik ez a pár Bizonyára mindenkivel megesett már, hogy utazás közben, ikonikus filmes és sorozatos helyszíneken járva egy picit a „fikció része lett”: pózba vágta magát és úgy tett a kamera előtt, mintha az adott filmjelenet hőse lenne. Többségünk esetében ez csak spontán poénkodás, akad azonban, aki egyenesen erre szervezi rá a nyaralását. tegnap 22:24