Tízzel verte az MKB a Csurgót / Csurgó KK – MKB Veszprém KC 22:32 (12:15)

2008. november 19. 23:23
Tíz góllal verte a megyeszékhely férfi kézilabda csapata a hazai pályán játszó Csurgó együttesét az első osztály szerdai meccsén. A bajnoki címvédő MKB főként a második játékrészben érvényesítette a két együttes közötti tudáskülönbséget, s gyűjtötte be az újabb két bajnoki pontot. A Veszprém így továbbra is százszázalékos teljesítménnyel rendelkezik az élvonalban.

Budapest Bank férfi kézilabdaliga, 11. forduló:

Csurgó KK – MKB Veszprém KC 22:32 (12:15)
Csurgó, 1100 néző. Vezette: Pech, Vágvölgyi.
Csurgó: Nikolics – Erdélyi 1, Oláh 2 (1), Vukovics 2, Tóth J. 2, Cifra 6, Kemény 3 (1). Csere: Hudák (kapus), Gelley 4, Szilágyi, Császár 2, Kökény, Szabó, Szöllősi.
Vezetőedző: Buday Ferenc
Veszprém: Perics – Iváncsik T. 1, Gál 5, Lushnikov 2, Lapcevic, Ilyés 4, Korazija 1. Csere: Andorka (kapus), Sesum 5, Vujin 6 (3), Perez 3, Gulyás 2,  Markovic 3, Iváncsik G.
Vezetőedző: Mocsai Lajos
Az eredmény alakulása: 3. p.: 3:–1. 11. p.: 8:6. 22. p.: 9:11. 36. p.: 13:19. 44. p.: 14:20. 54. p.: 17:28
Kiállítások: 8, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/2, ill. 4/3

Az NB I. mai rangadóján:

Dunaferr SE - Pick Szeged 28:29 (12:12)

Utolsó másodperces góllal nyert a Veszprém a BL-negyeddöntőben! Telekom Veszprém Utolsó másodperces góllal nyert a Veszprém a BL-negyeddöntőben! A házigazda Telekom Veszprém hatgólos hátrányból felállva 32-31-re nyert a dán Aalborg Handbold ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének csütörtök esti, első felvonásán. A visszavágót jövő szerdán 18.45-kor rendezik Dániában. tegnap 20:24 A hazai sportolók is az állatvédőket támogatják! A hazai sportolók is az állatvédőket támogatják! Idén is arra buzdítja a Közös ügyünk az állatvédelem Alapítvány az adózókat, hogy állatvédőknek ajánlják fel 1%-ukat. tegnap 20:21 Fehér Zsolt: Mindenkinek meg kell találnia a saját motivációját! 1. Futsal Club Veszprém Fehér Zsolt: Mindenkinek meg kell találnia a saját motivációját! Alázatot, szenvedélyt, győzni akarást, bizonyítási vágyat, szívvel-lélekkel való küzdelmet vár játékosaitól a veszprémi futsalcsapat vezetőedzője, Fehér Zsolt a címvédő, éllovas Haladás ellen pénteken (kezdés: 18.30) az NB I felsőházi rájátszásának utolsó hazai meccsén. tegnap 16:12 Májustól megszűnik a fizetős parkolás szombat délelőttönként közgyűlés Májustól megszűnik a fizetős parkolás szombat délelőttönként Beszámolt a rendőrkapitány, ötvenezres támogatást biztosít az önkormányzat az újszülötteknek – ülésezett a képviselő-testület csütörtökön. tegnap 15:06