VRC: küzdelmes mérkőzésen újabb siker / Company Nyelviskola VRC - Szőnyegszalon Nyíregyházi FRK 3:0 (23,22,22)

2008. december 8. 17:15 // Forrás: Jánosik Gergely - Company Nyelviskola VRC
A NB I. Liga 7. mérkőzésén hazai környezetben diadalmaskodott a Company Nyelviskola VRC a Nyíregyháza együttese ellen.

Company Nyelviskola VRC - Szőnyegszalon Nyíregyházi FRK 3:0 (23,22,22)
, Vezette.: Adler, Újházy

Company Nyelviskola VRC: Kecskeméti P., Németh E., Nagy A., Tóth T., Horváth Sz., Seck Gy.,
Csere: Szabó G. (libero), Salavecz, Czintula, Szalai, Tölli.
Játékos-edző: Szabó Gábor.

Küzdelmesen alakult a találkozó, hiszen a vendégek 0:4-re elhúztak. Többszöri időkérés után csak 18:18 után, Kecskeméti Péter jó nyitássorozata után tudta átvenni a vezetést a veszprémi alakulat, de ezt követően nyerte az első szettet. A másodikban fej fej mellett haladtak a társulatok, a végjátékban itt is a házigazdák teljesítettek jobban és növelték összetett előnyüket. A harmadik játszmában fordult a kocka: a vendéglátók vezettek, de 18:18-nál egyenlített a Nyíregyháza. Az újabb sok hibával tarkított végjátékból azonban teljesen megérdemelten jobban jöttek ki a hazaiak.

Jól játszó Nyíregyháza ellen, küzdelmes csatában győzött megérdemelten a magából éppen a sikerhez elegendőt kiadó hazai alakulat.

Szabó Gábor: - Küzdelmes meccsen sikerült nyernünk. Ennyi elég volt a győzelemhez.