Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 7. Ambrus
Veszprém
7°C
2025. december 7. Ambrus
Veszprém
7°C

VMETEO.HU: HIDEGFRONT ROBOG ÁT

2015. április 2. 9:24 // Forrás: VMeteo.hu

Csütörtök délelőtt a néhány órás napsütést követően a délutáni órákban átmenetileg megnövekszik a felhőzet, egy hidegfront robog át felettünk, útját eső, záporeső kíséri. Eleinte mérsékelt délnyugati szél fúj, ami a front érkezésekor északnyugatira fordul és megerősödik. A hőmérséklet 10°C közelében tetőzik.

Pénteken a napos órák mellett gomolyfelhők jelennek meg az égen, csapadék nem valószínű. Az élénk északnyugati szelet gykran kíséri erős széllökés. A reggeli 2°C-ról délután 8°C közelébe em elkedik a hőmérséklet.

A hétvégén fokozatosan megvastagszik a felhőzet, esőre is van kilátás. A mérsékelt légmozgás csak vasárnap délután élénkül meg. Melegedésre még várni. A jövő héten is meghatározó lesz a szél.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.