13°C
13°C

Nem sikerült a bravúr

2009. április 23. 9:07 // Forrás: Company Nyelviskola VRC
Férfi röplabda csapatunk az 5-8. helyért folytatja, miután a Kecskemét itthon is győzött és bejutott a bajnoki négyes döntőbe.

Csapatunk jól játszott és játszmát rabolt az igen erős Kecskeméttől, amely kettős győzelemmel jutott a legjobb négy közé.

Company Nyelviskola VRC - KALO-MÉH Kecskeméti RC 1 : 3 (-20,-22,27,-19)
Veszprém, vezette: Tillmann, Szabó

kezdőcsapat:

csere: Nagy A., Horváth Á.,

A bajnoki negyeddöntő hazai mérkőzésén jobb játékot produkált csapatunk, mint hétfőn. Bár a vendégek ismét kevés hibával játszottak, csapatunk tartotta a lépést. Sajnos a Kecskemét feladója, Tóth I. Gábor az első szettben bokasérülést szenvedett, helyette Kása Róbert játszotta végig a találkozót.

Az első és második játszmában is biztosabb volt a vendég csapat, igaz ekkor is volt hogy csapatunk vezetett 1-2 ponttal. A harmadik játszmát aztán igen nagy küzdelemben sikerült megnyerni, amit ismét csapatként értek el a fiúk.

A negyedikben aztán rendezte sorait a Kecskemét, megnyerte a meccset és bejutott a bajnokság legjobb négy csapata közé.

A Kecskemétnek további jó szereplést, Tóth I. Gábornak felépülést kívánunk.

Szabó Gábor: - Jobban ment mint hétfőn, de még pontosabbak és biztosabbak tudunk lenni, ami kell is a folytatásban. Ismét csapatjátékkal nyertük a szettet, ami egyértelműen irányt kell, hogy mutasson a jövőben.

Csapatunk legközelebb május 1-én játszik itthon, a Szolnok-Szeged párharc vesztesével.