Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Megemlékezés az Alsóvárosi temetőben

2009. október 23. 14:12
Az önkormányzat és több helyi szervezet képviselője is lerótta tiszteletét a veszprémi ’56-os hősök sírjainál.

A péntek délelőtti ünnepségen a forradalomban hősi halált halt veszprémiekre emlékeztek. A sírhelyek megkoszorúzása előtt Egressy Béla, az 56-os Szövetség Veszprém megyei elnöke méltatta beszédében az 53 évvel ezelőtti eseményeket, majd az egyes áldozatok sírjánál néhány gondolattal emlékeztek meg az elhunytak utolsó perceiről.

Ezután a jelenlévők elhelyezhették a kegyelet virágait és koszorúit a parcelláknál.

A megemlékezésen részt vett többek között Porga Gyula alpolgármester, Egressy Béla és Fajd Ernő az 56-os Szövetség Veszprém megyei szervezetét képviselve, Demeter Sándor, a Fidesz képviselője, Baumgartner Lajos, a Munkástanácsok Országos Szövetségének gazdasági alelnöke, Kiss László, a Nemzeti Fórum képviselője és Imre Frigyesné, a Brusznyai Alapítvány kuratóriumának elnöke.

Galéria
Megemlékezés az Alsóvárosi temetőben
Szausev Xénia
további cikkek
Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán közélet Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán Csütörtökön tárgyalta volna a városi közgyűlés az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanberuházás egy újabb elemét, viszont Porga Gyula, polgármester elnapolta az őszi ülésszakra ezt a vitát, elsősorban azért, hogy a helyi közéletben megjelent félrevezető és csupán a közhangulat hergelésére alkalmas információkat mindenki megismerhesse és értelmezhesse a fejlesztéssel kapcsolatban. ma 17:00 Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup közélet Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup Veszprémi egyetemi kutatásból nőtt ki az a nemzetközi piacra készülő egészségügyi startup, amely új segítséget adhat a tüdőrákos betegek kezelésében. A Pannon Egyetemről indult CheMOnitor most fontos mérföldkőhöz érkezett és aláírták a befektetői szerződést.  ma 14:55 Mintegy 250 millió forint uniós támogatást kaptak sajátos nevelési igényű gyermekeket ellátó Veszprém vármegyei intézmények közélet Mintegy 250 millió forint uniós támogatást kaptak sajátos nevelési igényű gyermekeket ellátó Veszprém vármegyei intézmények Mintegy 250 millió forint uniós forrásból valósult meg az Esélyt a gyermeknek elnevezésű program, amelynek keretében négy Veszprém vármegyei intézmény részesült támogatásban. A projektnek köszönhetően új eszközök és gépjárművek érkeztek az intézményekhez, emellett a pedagógusok továbbképzéseken is részt vehettek. ma 11:11

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.