Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Hat hektáron égett az erdő Várpalotán

2008. május 12. 12:21
Kigyulladt a fenyveserdő tegnap Várpalotán,a 8-as főúthoz közeli bántai területen, egyelőre nem tudni, hogy miért. Az erdőtűz oltásához a balatonfűzfői, pétfürdői, székesfehérvári és a veszprémi tűzoltók vonultak ki. 26 tűzoltó öt autóval öt óra alatt oltotta el a lángokat - tudtuk meg Németh Vilmostól, a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletesétől. Az erdő mint egy hat hektáron teljesen leégett. A tűzben senki sem sérült meg. A kár öt millió forintra tehető. Az eset körülményit még vizsgálják.

Füssy Angéla

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.