Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Elhunyt Bagonyai Attila

2010. január 9. 9:48 // Forrás: MTI / index.hu / vehir.hu
A 45 éves sakkmester péntek hajnalban hunyt el a nagykanizsai kórházban. Valószínűleg újinfluenza okozta a halálát.

- Bagonyait 18 napja vettük fel az intenzív osztályra életveszélyes állapotban - mondta el dr. Varga Tibor. - Mindvégig lélegeztetőgépen tartottuk. A szájnyálkahártyából vett minta nem erősítette meg, hogy a H1N1 vírus jelen lenne a szervezetében, de további vizsgálatokat végzünk.

A mester nem volt beoltva újinfluenza ellen, hasonlóan ahhoz a két pácienshez, akik az elmúlt hetekben hunytak el az osztályon. Egy 48 éves férfinél igazolták a H1N1 vírus fertőzést, egy 38 éves férfinél pedig az influenza A vírus okozott szövődményeket. Bagonyai Attila sakkmester a nemzetközi élvonalban szereplő nagykanizsai Aquaprofit sakkcsapatának edzője volt.

vehir.hu
további cikkek
Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon kultúra Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon Két hét múlva, július 10-én Veszprém óvárosa kicsit kiszakad a megszokott pezsgésből és mintegy önálló faluként szerepel majd a térképeken. Nem először történik ilyen, hiszen az elmúlt másfél évtizedben majdnem minden nyáron felépült a borfalu, hogy teret adjon a hazai és vendégként a legjobb külföldi boroknak és pezsgőknek, na meg persze az igényes, jazzalapú zenének a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon. A szervezők idén sem ígértek többet, mint a már bizonyított recept, néhány részletében mégis alkalmazkodtak a megváltozott körülményekhez. ma 1:09 Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán közélet Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán Csütörtökön tárgyalta volna a városi közgyűlés az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanberuházás egy újabb elemét, viszont Porga Gyula, polgármester elnapolta az őszi ülésszakra ezt a vitát, elsősorban azért, hogy a helyi közéletben megjelent félrevezető és csupán a közhangulat hergelésére alkalmas információkat mindenki megismerhesse és értelmezhesse a fejlesztéssel kapcsolatban. tegnap 17:00 Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup közélet Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup Veszprémi egyetemi kutatásból nőtt ki az a nemzetközi piacra készülő egészségügyi startup, amely új segítséget adhat a tüdőrákos betegek kezelésében. A Pannon Egyetemről indult CheMOnitor most fontos mérföldkőhöz érkezett és aláírták a befektetői szerződést.  tegnap 14:55

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.