Könnyedén verte a Debrecen a VBKC-t

2010. január 10. 11:54 // Forrás: NSO / vehir.hu
Hazai pályán szenvedett vereséget a Veszprém Barabás KC a Debrecen ellen a női kézilabda élvonalban.

A tabella második helyén álló vendég hajdúságiak végig vezetve magabiztos győzelmet arattak a Veszprém Barabás KC vendégeként a női kézilabda NB I 12. fordulójának szombati meccsén. Gyurka János együttese vereségével visszacsúszott a táblázat kilencedik helyére.

Női kézilabda NB I, 12. forduló:
Veszprém Barabás KC–Debrecen-Korvex 26:35 (10:16)
Veszprém Aréna, 500 néző. Vezette: Ágnecz, Sipos
Veszprém: Hoffmann – Bognár, Smidéliusz 3, GERSTMÁR 5, Szabadfi 3, Veszeli 6 (4), Horváth. Csere: Lengyel (kapus), Velki 1, Mocsai, Földes K. 1, Koszorús, Weigel 2, FÖLDES V. 5 (1). Vezetőedző: Gyurka János
Debrecen: Triffa – CSÁKI 4, Bulath 4 (1), Bognár B. 2, Szabó V. 4, MÖRTEL 5 (2), KAZAI 5. Csere: Kiss É. (kapus), Bogdanovics 2, LOVRICS 6, Borbás, Juhász 2, Hornyák D. 1, Slakta. Vezetőedző: Bakó Botond
Az eredmény alakulása. 7. p.: 2:.3 13. p.: 3:7. 18. p.: 5:10. 25. p.: 10:11. 36. p.: 13:19. 40. p.: 13:23. 45. p.: 17:26. 50. p.: 19:29
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 6/3

Gyurka János: – Nagyobb hittel és akarattal még szorosabb lehetett volna az eredmény.

Bakó Botond: – Bizonyos periódusokban remekül játszottunk a lelkes veszprémiekkel szemben.