21°C
21°C

Szoros mérkőzésen győztek a nemesvámosi lányok

2021. március 1. 9:26
Folytatta nyerő szériáját a Bajnok DSE Nemesvámos ifjúsági női kézilabdacsapata, amely február 24-én a Vasas SC ellen győzött szoros mérkőzésen 31-28 arányban az I. osztály 17. fordulójában. A hazai pályán játszó nemesvámosiak közül a mérkőzés legjobba Gál Dominika volt, aki tizenegy góllal járult hozzá a győzelemhez.

Két sikerrel a hátuk mögött várhatták a hatodik helyezett nemesvámosiak, hogy a szerdai játéknapon a tabellán kettővel előttük álló fővárosi csapat ellen folytassák ezt a sorozatot.

A kiélezett mérkőzés szoros első félidejét követően 16-15-ös állással mentek pihenőre a lányok.

Értékes győzelmet aratott a NemesvámosÉrtékes győzelmet aratott a Nemesvámos

Galambos Attila vezetőedző öltözői instrukciói megtették a hatásukat, hiszen a második félidőben hasonló koncentráció mellett játszottak a tanítványai, végül három góllal, 31-28 arányban megnyerték a Vasas elleni mérkőzést.

A hazaiak részéről a meccs legjobbja Gál Dominika volt, aki tizenegy gólt dobott. A Vasas csapatából szintén ki lehet emelni Házi Veronikát, aki tízszer volt eredményes.

A Bajnok DSE Nemesvámos tovább tapad az élmezőnyhöz, lemaradása jelenleg két pont a negyedik helyezett Vasashoz képest.

Női ifjúsági kézilabda-bajnokság, I. osztály nyugat, 17. forduló:
Bajnok DSE Nemesvámos–Vasas SC 31-28 (16-15)
Nemesvámos, zárt kapuk mögött. Vezette: Marosi, Pap
Nemesvámos: Horák, Tótik (kapusok), Orbán, Rónai 4, Vida 3 (1), Csarmasz, Gaschler, Kreutz 4, Gál 11 (4), Maurer 1, Tóth A., Lestár 2, Gaál 1, Zente 4, Balogh 1
Vezetőedző: Galambos Attila
Vasas: Vereszky (kapus), Demjén, Sándor, Tordy, Leitner 4, Günser 5 (1), Soltész 4, Jánni, Bréda 2, Horváth 2, Házi 10 (3), Ács, Bernáth, Őz 1
Vezetőedző: Géber Zsolt
Kiállítások: 6, ill. 14 perc
Hétméteresek: 7/5, ill. 5/4