7°C
7°C

Veszprémi sportlövő lett Budapest bajnoka

2021. április 3. 18:39
A Veszprémi Sportlövész Egyesület ifjúsági versenyzője, Renácz Róbert aranyéremmel tért haza a fővárosban rendezett lövészversenyről.

A közelmúltban a fővárosban rendezték a 2021. évi légfegyveres Budapest Bajnokságot, ahol a felnőttek mellett az utánpótlás-korosztályok legjobbjai is számot adtak felkészültéségükből.

A Veszprémi Sportlövész Egyesület versenyzője, Renácz Róbert ifjúsági fiú 10 m-es légpisztoly 40 lövés versenyszámban bizonyíthatott.

Renácz Róbert a dobogó tetejére állhatott - Fotó: Veszprémi Sportlövész EgyesületRenácz Róbert a dobogó tetejére állhatott - Fotó: Veszprémi Sportlövész Egyesület

A Dózsa György Általános Iskola végzős tanulója 367 körös teljesítménnyel (87, 92, 94, 94) első helyezett lett.