Izgalmas meccsen maradtak pont nélkül / ASA-Consolis-Hódmezővásárhelyi NKC - Veszprém Barabás KC

2010. március 20. 19:26 // Forrás: NSO / vehir,hu
Az női kézilabda élvonal alapszakaszának utolsó fordulója dönt, hogy a Veszprém Barabás KC a legjobb nyolc között folytathatja-e.

Gyurka János együttese az utolsó percben veszítette el a Hódmezővásárhely elleni találkozót a női kézilabda NB I alapszakaszának utolsó előtti fordulójában.

Női kézilabda NB I, 21. forduló:
ASA-Consolis-Hódmezővásárhelyi NKC–Veszprém Barabás KC 31:29
Hódmezővásárhely, 600 néző. Vezette: Dobrovits, Tájok
Hódmezővásárhely: Abramovics –Tamás, Sopronyi 4, Kudor 4, Fülöp 2, WOLF 11 (7), KOROKNAI 8. Csere: KIRÁLY (kapus), Gaál, Pomozi 2. Edző: Dankó Ervin
Veszprém: Hoffmann K. – Földes K.1, Smideliusz 4, Veszeli 6 (2), ÁBRAHÁM 5, Gerstmár R. 5, FÖLDES V. 5. Cs: Koszorús, Bognár Zs. 3. Edző: Gyurka János
Az eredmény alakulása. 7. p.: 3:4. 12. p.: 4:6. 15. p.: 7:6. 23. p.: 12:10. 28. p.: 14:14. 34.p.: 19:16. 46. p.: 24:23. 59. p.: 29:29
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 8/7, ill. 2/2

Dankó Ervin: – Véres verejtékkel aratott győzelem ez, de győzelem, ráadásul megérdemelt!

Gyurka János: – Az első félidőben nem vállaltuk fel az adódó lehetőségeket, a szünet után jobban játszottunk, de a hajrában buta gólokat kaptunk.