Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Orbán: az oltás működik, Magyarország működik

2021. szeptember 20. 14:53 // Forrás: mti
Az oltás működik, Magyarország működik - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn az Országgyűlés őszi időszakának nyitó ülésén.

Oltásalapú védekezést javasolt a jövőben a koronavírus ellen Orbán Viktor miniszterelnök. A kormányfő közölte, ez egy olyan vírus, amely ellen csak az oltás működik. Szerinte három járványhullámból kiderült, a korlátozások, a maszkhasználat nem elegendő, nem lehet vele legyőzni, de még csak megfékezni sem ezt a vírust.

Hangsúlyozta, ha elég ember be van oltva, nem kell visszatérni a zárásokhoz, a maszkhasználathoz, hanem a normális, jól megszokott életnél lehet maradni. Orbán Viktor közölte, már két oltás is védelmet nyújt, de a szakemberek erősen javasolják a harmadikat. "A harmadik oltásról mai tudásunk szerint azt tudjuk mondani, hogy jobb ha van, mint ha nincs. Aki felveszi, mindenképpen védettebb lesz, mint aki nem" - fogalmazott.

vehir.hu
további cikkek
Állandó takarító személyzet lesz a vonatokon közlekedés Állandó takarító személyzet lesz a vonatokon Minden vasúti IC-kocsin folyamatos lesz a takarítás, különösen a mosdókban, jelentette be Lázár János a Facebookon. Az építési és beruházási miniszter a vasúti szolgáltatások fejlesztése mellett a buszos közlekedés innovációjáról is beszélt, eszerint hamarosan ezer új, javában magyar gyártmányú buszt állítanak szolgálatba. ma 12:57 Amikor állatok végzik el a hivatalok munkáját közélet Amikor állatok végzik el a hivatalok munkáját Cukiság-cunamiként tarolta le a hír a nemzetközi sajtót a napokban: hódok néhány nap alatt megépítették azt a gátat, amit a cseh hivatalok hét év alatt sem voltak képesek a kivitelezési fázisig eljuttatni. tegnap 22:16 Parkolókat és lakásokat építtetne, a belváros rehabilitációját sürgeti a Híd a Városért közélet Parkolókat és lakásokat építtetne, a belváros rehabilitációját sürgeti a Híd a Városért A belvárosi rehabilitáció következő ütemének előmozdítására, az önkormányzati bérlakások számának bővítésére és további parkolóhelyek létesítésére tett javaslatot a Híd a Városért frakciója.  ma 11:46 Több mint 82 ezren fordultak orvoshoz influenzaszerű tünetekkel a múlt héten közélet Több mint 82 ezren fordultak orvoshoz influenzaszerű tünetekkel a múlt héten Február 3. és 9. között 82 100-an fordultak orvoshoz influenzaszerű tünetekkel - közölte a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) heti jelentésében csütörtökön a honlapján. Hozzátették: akut légúti fertőzés miatt 307 500-an keresték fel orvosukat. tegnap 14:45

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.