Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 5. Adorján
Veszprém
9°C
2026. március 5. Adorján
Veszprém
9°C

Őrizetben az okmányiroda gyanúsítottjai

2010. március 24. 17:02 // Forrás: rendőrség
Két főt vett őrizetbe ma délután a megyei Rendőr-főkapitányság a vesztegetéssel gyanúsított 12 előállított személy közül.

Veszprém Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Okmányiroda egyik gépjármű-ügyintézőjét, valamint egy külsős cég képviselőjét vette őrizetbe a rendőrség.

Mint arról már a VMRFK tájékoztatta a sajtót, március 24-én reggel összesen 12 személyt állított elő a rendőrség vesztegetés gyanúja miatt.

A VMRFK Gazdaságvédelmi Osztálya a 12 előállított mellett a mai nap folyamán 15 tanút hallgatott meg az ügyben. A 12 gyanúsított közül 9 esetében hivatalos személy által elkövetett vesztegetés bűntette miatt folyik eljárás. Három személyt pedig hivatalos személy megvesztegetésének bűntettével gyanúsít a rendőrség.

vehir.hu
további cikkek
Zelenszkij túlment egy határon: az ukrán hadseregnek adná meg a magyar vétó felelősének telefonszámát közélet Zelenszkij túlment egy határon: az ukrán hadseregnek adná meg a magyar vétó felelősének telefonszámát Volodimir Zelenszkij ukrán elnök kemény szavakkal üzent az Európai Unió által Kijevnek szánt hitel blokkolójának, kimondatlanul Orbán Viktor magyar miniszterelnöknek. Kijelentette, ha nem oldják fel a vétót, átadja az érintett illető telefonszámát a fronton harcoló ukrán fegyveres erőknek. A háttérben a Barátság kőolajvezeték körüli feszültség és a magyar kormány álláspontja áll. ma 17:20 Hogyan legyünk Guiness Rekorderek? Európa Sportrégiója Hogyan legyünk Guiness Rekorderek? Március 21-én olyan póbatétel előtt áll Veszprém, amilyenre korábban még nem volt példa. A Veszprém-Balaton 2026 Európa Sportrégiója programsorozat részeként a Kihívások Napja ara hívja a veszprémieket és a térségben élőket, hogy összefogással írjanak történelmet, és egyetlen nap alatt négy Guinness-világrekordot is megdöntsenek. ma 16:05 Gulyás Gergely: hosszú távra elegendő a stratégiai kőolajkészlet közélet Gulyás Gergely: hosszú távra elegendő a stratégiai kőolajkészlet A stratégiai kőolajkészlet az elmúlt években elégségessé vált, az energiabiztonság hosszú távon is fenntartható egy válsághelyzetben - hangsúlyozta a csütörtöki Kormányinfón Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter. ma 14:20

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.