Folyamatirányító rendszerük a Mesterséges Intelligencia alapú adatelemzést felhasználva olyan adatösszefüggésekkel dolgozik, amelyek teljesen új felismerésekhez vezethetnek, ezek alapján az ipari folyamatok és az emberi viselkedésminták vetületében is képes a hatékony előrejelzésre. Egyik legkiemelkedőbb eredményünk, hogy Magyarország minden második lakosának vízellátásában részt vesznek, de emellett az ipar számos területén működnek rendszereik. Ezek a rendszerek költséghatékonyabbá, biztonságosabbá teszik a technológiák irányítását, ezáltal is védve környezetünket és természeti erőforrásainkat.
A 2021. évi Magyar Innovációs Nagydíj díjátadón társadalmi hasznot eredményező, világszínvonalú teljesítményeket ismertek el. A tudósokból, elismert gazdasági szakemberekből álló bírálóbizottság, élén az innovációs és technológiai miniszterrel, elsősorban a gazdasági mutatók − az elért többleteredmény, többlet-árbevétel − és a társadalmi hasznosság alapján választotta ki a kiemelkedő innovációs eredményeket.
Az ünnepségen Bódis József, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) felsőoktatásért, innovációért és szakképzésért felelős államtitkára elmondta: „Az elmúlt években minden eddiginél tudatosabb és koncentráltabb erőfeszítéseket tettünk a hazai innovációs teljesítmény növelése érdekében, ezért a kutatás-fejlesztési és innovációs ráfordításokat 2010-hez képest megdupláztuk: az akkori 400 milliárd helyett ma már csaknem 800 milliárd forint hasznosul a tudásalapú, magas hozzáadott értékű területeken.˝
Pakucs János, a Magyar Innovációs Szövetség tiszteletbeli elnöke hangsúlyozta, az innováció jelentősen hozzájárul a magyar gazdaság teljesítményéhez.