Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. június 19. Gyárfás
Veszprém
22°C
2026. június 19. Gyárfás
Veszprém
22°C

Veszprémben, veszprémiekkel forgatták Heincz Gábor Biga új klipjét

2022. május 30. 15:05
Heincz Gábor Biga legújabb, Hiába üzenek című klipjében feltűnnek Veszprém jellegzetes helyszínei is, valamint a szereplők közt is több ismerőst lehet felfedezni.

Könnyed nyári hangulatú dallal jelentkezett Heincz Gábor Biga, amely nem csak dallamában, hanem a hozzá készült videóklipben is ezt az önfeledt örömzenélést hirdeti, a 70-es évekbeli hippikorszakot megidézve.

A videóklipben ismerős veszprémi helyszínek is feltűnnek, a Viadukt, a Benedek-hegy, vagy éppen a Sintér-domb a páratlan panorámáikkal.

Biga új klipjének veszprémi forgatásait az Európa Kulturális Főváros program is támogatta, a benne szereplők közül pedig többen a Pannon Várszínház társulatát erősítik. Többek közt Holczer Réka, Murvai Márton, Farkas-Csányi Attila és Szél Noémi színészek is feltűnnek Biga mellett a klipben.

Biga a közösségi médiában így nyilatkozott a forgatásról: Ez a dal, sok sok jó ember, önzetlen munkájának gyümölcse! A videóklip önfeledt mosolya, pontosan azt a hangulatot hozza amiben fürdőztünk aznap… Nem kellett eljátszani hogy imádunk ott lenni, pont akkor.

Nyitókép: Hencz Gábor Biga Facebook-oldala

vehir.hu
további cikkek
Megnyílt a Veszprémi Ünnepi Könyvhét, három napon át várják az olvasókat közélet Megnyílt a Veszprémi Ünnepi Könyvhét, három napon át várják az olvasókat Szerdán délután hivatalosan is megnyitották a Veszprémi Ünnepi Könyvhetet az Auer Lipót sétányon. A június 17. és 19. között zajló rendezvényen könyvbemutatók, beszélgetések, dedikálások és kulturális programok várják az érdeklődőket. tegnap 1:49 Szotyizás a múzeumban kultúra Szotyizás a múzeumban Egy falu életében a közösségi lét hagyományos pilléreit a templom, a kocsma és a futballpálya adja. Ezt a sokszor mosolyogtató, mégis komoly társadalmi és néprajzi kérdéseket felvető világot mutatja be a Laczkó Dezső Múzeum csütörtökön nyílt formabontó kiállítása. A Hátsó füves tárlat a Bakony és a Balaton térségének amatőr labdarúgását hozza testközelbe, megőrizve az utókor számára a vidéki futball hamisítatlan hangulatát. 2026. június 12. 14:15 A színház akkor teljes, ha mindenki számára elérhető kultúra A színház akkor teljes, ha mindenki számára elérhető Esélyegyenlőségi programjáról tartott szakmai eseményt a Veszprémi Petőfi Színház. A Nagyszínház előcsarnokában rendezett alkalmon Oberfrank Pál színházigazgató és Kellerné Egresi Zsuzsanna igazgatóhelyettes, kreatív menedzser beszélt arról, hogyan lehet a színházat valóban nyitottabbá és befogadóbbá tenni. Az eseményen levetítették a Lélektől lélekig című filmet is, amely a teátrum esélyegyenlőségi törekvéseit mutatja be. 2026. június 12. 11:49

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.