Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 6. Miklós
Veszprém
12°C
2025. december 6. Miklós
Veszprém
12°C

Amikor csak a kijelzőcsere segít

2022. június 13. 9:33

Az okostelefonok kijelzőjének sérülései mindennapos dolognak számítanak a szervizekben, még akkor is, ha te úgy érzed, hogy itt a világ vége egy ilyen balszerencsés esemény után. A profi szervizesek megfelelő szakértelemmel veszik át a mobilodat, és biztos lehetsz abban, hogy amikor visszakapod, olyan lesz, mint újkorában.

Ami elromolhat, az el is romlik, állítja Murphy. Így van ez az okostelefonok képernyőjével is, hiszen elég egy aprónak tűnő rossz mozdulat, és már meg is történik a gikszer, repül, csúszik ki a kezedből mindennapjaid hű társa, hogy a lehető legrosszabb helyen, kijelzővel lefelé landoljon.

Egy védelem nem elég

A GSM Pont szolgáltatásaiban teljes körű megoldások várnak, és akár 1 órán belüli javítást is vállalnak, legyen szó kijelző, akkumulátor, hátlap vagy kamera cseréjéről, egyéb javításról, adatmentésről.

Hiába a gyári kijelzővédelem, a kiemelkedően jó ütésállósággal rendelkező üvegek, gondoskodnod kell a mobilod extra védelméről! Mert van, hogy egy telefon nemcsak a kijelzőjére esik… Védőfólia és tok sem árthat. 

A kijelzővédő fólia készülhet műanyagból vagy edzett üvegből, mindkettő ugyanazt a feladatot látja el: erősíti és védi az ütődésektől a kijelzőt. Ezek olykor a gondos illesztés ellenére is elkezdenek leválni a széleken, ami nem túl esztétikus látvány, zavaró is lehet használat közben, és mindamellett még porosodik is alatta a telefon.

Majdnem biztos megoldást egyedül a kevésbé kedvelt behajtható tokok nyújtanak, mivel ezek megvédik a mobilokat a stratégiai pontokon. Persze használat közben pofára ejtve a telefont ezek sem védik meg a kijelzőt.

A kijelző sérülése a leggyakoribb hiba

Igen gyakori, és egyben látványos sérülés a kijelző megrepedése, törése. A mai okostelefonok dizájnosak, szépek, elegánsan vékonyak, a kijelzők szinte keret nélküliek, így összességében rendkívüli módon sérülékenyek. 

Ezek a készülékek ma már mindennapjaink részét képezik, számos dologra használjuk őket, ügyeink intézésén, bankoláson kívül streamelésére, játékra is alkalmasak, így ha sérülés miatt napokra nélkülöznünk kell, joggal érezhetjük félkarúnak magunkat. Jogos elvárásunk ilyenkor a minél gyorsabb szervizelési lehetőség. 

Szerviz, amelyben megbízhatsz

Ma már nem lehetetlen olyan szervizt találni, ahol 1 órán belül is vállalnak javítást. Ehhez megfelelő partnerhálózat, jelentős mennyiségű készlet szükséges, és persze több éves szakmai tapasztalatból eredő szakértelem, képzett munkatársak is kellenek.

Megnyugtató, ha a szerviz javítás előtt ingyenes állapotfelmérést végez, és az annak során feltárt hibákat, a javítás költségeit részletesen egyezteti veled a munkák megkezdése előtt, és csak a beleegyezéseddel kezdi meg a szervizelést, ugyanis egyes márkák és modellek esetében a csere, javítás tetemes költséget emészthet fel. 

Szerencsés esetben a kijelző sérülésének javítása gyorsan és költséghatékonyan megvan, azonban jobb, ha inkább mindent megteszel a megelőzés érdekében, és ellátod mobilodat a lehető legnagyobb védelemmel, valamint kíméletes vagy a készülékkel.
 

vehir.hu
további cikkek
Dupláznak az Őrült Nők Veszprémben Őrült nők ketrece Dupláznak az Őrült Nők Veszprémben Hatalmas az érdeklődés Az Őrült Nők Ketrece című előadásra Veszprémben, ezért a már május 18-ára meghirdetett, este 8-kor kezdődő előadás mellett aznap fél 3-kor is színpadra kerül a kultikus darab a Veszprém Arénában. Az előadás előtt két órával pedig az érdeklődők szintén találkozhatnak a szereplőkkel és betekinthetnek a kulisszák mögé is. 2025. március 18. 11:49 Botra fel! – Veszprémben is elindulnak a nordic walking túrák közélet Botra fel! – Veszprémben is elindulnak a nordic walking túrák Nem a szauna az egyetlen dolog, amit a finnek adtak a világnak és jótékony hatással van az ember fizikai és lelki állapotára egyaránt. A nordic walking amilyen egyszerű sport, olyan sok előnye van, viszont itt sem árt, ha szakavatott oktatótól kap segítséget az ember a kezdő mozdulatok elsajátításához. A Tourinform Veszprém idei legaktívabb programján az ország legnevesebb nordic walking edzőjével kelhetnek útra az érdeklődők Veszprémben. De, hogy pontosan mit kínál a március 21-ei program és honnan ered a nordic walking, arról cikkünkben lerántjuk a leplet. 2025. március 12. 22:49 A belváros egy eldugott zugában ismertük meg, hogy mitől lesz valóban élmény az étkezés gasztronómia A belváros egy eldugott zugában ismertük meg, hogy mitől lesz valóban élmény az étkezés Veszprém egyik legújabb ételkiszállító vállalkozása, a Zugkonyha nem attól lesz egyedi, hogy gondosan megválogatott alapanyagokból dolgoznak. Nem is csak attól, hogy a sütőlapnak ideje sincs kihűlni, hiszen a hét minden napján, reggeltől késő estig sercegnek rajta a húspogácsák. A Zugkonyhásoknak titka valami egészen másban van. Zsuzsit és Norbit a belváros egyik eldugott zugában kerestük meg, és miközben vártuk az ebédünket, kicsit a veszprémiek ízlését is megismertük. 2025. február 2. 20:33

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.