Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Szeles, borús időre számítsunk

2010. május 21. 5:56 // Forrás: MTI / vmeteo.hu
Napközben kevés napsütés várható, többfelé fordulhat elő zápor, zivatar - utóbbiakat jégeső, felhőszakadás is kísérheti.

Pénteken napközben kevés napsütés várható, a megnövekvő felhőzetből többfelé fordulhat elő zápor,  zivatar - utóbbiakat jégeső, felhőszakadás is kísérheti. A hőmérséklet 16 és 21 fok között alakul.

Az éjszakai órákban eleinte keleten szűnik meg a csapadék, majd szombat reggelre átmenetileg nyugaton sem valószínű eső, ám napközben a Dunántúlon többfelé eleredhet, délnyugaton zivatar sem kizárt. A szél továbbra is északnyugaton élénkülhet meg. A hajnali órákban 9-14°C közé hűl a levegő.


forrás: MTI

Orvosmeteorológia

Pénteken melegfronti hatás valószínű, fejfájás, alvászavarok, nyugtalanság fáradékonyság jelentkezhet. A változékony időre érzékenyeknél ízületi problémák jelentkezhetnek. A légzőszervi megbetegedésben szenvedőknek a párás, fülledt levegő fokozott megterhelést jelenthet.

Közlekedésmeteorológia

Pénteken sokfelé valószínű eső, záporeső, zivatar. Nagyobb mennyiségű csapadék lehullásakor vízátfolyások keletkezhetnek az utakon. Az arra alkalmas, hegyvidéki területeken akár villámárvíz is kialakulhat. A zivatarok környezetében viharos széllökések kísérhetik a légmozgást, ez csökkentheti a járművek menetstabilitását. Közlekedjünk körültekintően, ügyelve magunkra és egymásra az utakon!

vehir.hu
további cikkek
Súlyosan megsérült egy magyar gyerek a bledi várnál közélet Súlyosan megsérült egy magyar gyerek a bledi várnál Súlyosan megsérült egy magyar gyerek, miután szerdán lezuhant a szlovéniai bledi vár melletti kilátónál - közölte a helyi rendőrség. tegnap 15:48 Megérkezett Veszprém új elektromos busza, teljessé vált a V-Busz zöld flottája közélet Megérkezett Veszprém új elektromos busza, teljessé vált a V-Busz zöld flottája Újabb elektromos autóbusszal bővült a V-Busz flottája, ezzel lezárult a város Zöld Busz Programja. A legújabb járművet csütörtökön mutatták be a sajtó képviselőinek, méghozzá rendhagyó módon: a tájékoztatót magán az autóbuszon tartották. Az eseményen Porga Gyula polgármester és Bartha László, a V-Busz Kft. ügyvezetője ismertette a fejlesztés részleteit, majd a bemutatót követően az önkormányzati képviselők is egy rövid városi körön próbálhatták ki az új járművet. ma 0:23 Közgyűlés előtt és közben: polgármeseri találkozó tiltakozókkal, kell-e médiacentrum, fűnyírás hiánya direkt közélet Közgyűlés előtt és közben: polgármeseri találkozó tiltakozókkal, kell-e médiacentrum, fűnyírás hiánya direkt Több, a veszprémiek mindennapjait érintő kérdésben is döntött a városi közgyűlés csütörtöki ülésén. Az interpellációk között a városi hetilap önkormányzati támogatása, a Gyárkert zajterhelése, valamint a Haszkovó buszfordulóba tervezett energiatároló is szerepelt. A képviselők emellett döntöttek a részvételi költségvetés folytatásáról, több alapítvány támogatásáról, valamint számos városfejlesztési kérdésről is. A legpikánsabb esemény mégsem a Városháza falain belül, hanem a ház előtt történt, amikor egy, az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanfejlesztés miatt tiltakozó csoporttal találkozott a polgármester. tegnap 18:11

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.