Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

A visszaszámlálás elkezdődött!

2010. július 6. 5:00 // Forrás: HBS
Már csak néhány nap és indul a Heineken Balaton Sound. A nagy érdeklődés miatt most plusz ezer ember bulizhat a parton.

Az utóbbi hetekben – a rossz idő ellenére is – felfokozott érdeklődés kísérte a Zamárdi szabadstrandján július 8-től induló Heineken Balaton Sound fesztivált. A szervezők ezért úgy döntöttek, ezer fővel növelik a fesztivál befogadóképességét, a korábbinál is nagyobb kempinget és ennek megfelelő infrastruktúrát építenek. Belépőjegyek július7-ig még kedvezményes áron kaphatók!

A legnagyobb érdeklődés a pénteki és szombati programokra várható, e két nap teltházasnak ígérkezik. Pénteken a Chemical Brothers, és Paul van Dyk, szombaton a Berlin Carling című film után világhírt szerzett Paul Kalkbrenner és David Guetta fellépését várják legtöbben. Utóbbi világszerte ma a legkeresettebb popsztárok egyike, a Balaton Soundról még éjjel helikopter szállítja át egy szerb fesztiválra.

A nyitónapon, július 8-án a Pet Shop Boys mellett többek között Sven Vath és Paul Oakenfold is színpadra lép, míg vasárnap a 2many dj’s, John Digweed és Jamiroquai koncertjét várják legtöbben – no meg természetesen a foci VB döntőjét. Éppen ezért a legfontosabb koncertek a VB-döntő után kezdődnek, a rangadót pedig óriási kivetítőn, a Balaton partján ülve élvezheti a nagyérdemű.

A Heineken Balaton Sound iránt egyre nagyobb a nemzetközi érdeklődés is, ami abból látszik, hogy idén már több mint ezer jegyet külföldön vettek meg elővételben. A nagy érdeklődés miatt a szervezők a korábbinál nagyobb befogadóképességű helyszínnel és kempinggel várják a vendégeket, hiszen továbbra is kiemelten fontosnak tartják, hogy a rendezvény exkluzív, prémium jellegét ne csak a programok, hanem a szolgáltatások terén is biztosítsák. Kedvezményes jegyek július 7-ig vásárolhatók országszerte.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.