20°C
20°C

A hajrában fordított a Veszprém / Veszprém FC–Kaposvölgye 3-2 (1-2)

2010. július 24. 19:10 // Forrás: veszpremfc.hu / vehir.hu
Fordulatos felkészülési mérkőzésen szerezte meg idénybeli első győzelmét a Veszprém FC a Kapsovölgye ellen.

A friss szerzemény, Kollár duplájával a mérkőzés végén fordítottak a bakonyiak a vendég Kaposvölgye ellen.

Felkészülési mérkőzés:
Veszprém FC–Kaposvölgye 3-2 (1-2)
Veszprém, 100 néző. Játékvezető: Farkas.
Veszprém: Kádár – Grósz (Kovács P.), Foki (Tóth), Kollár, Leitold (Miskei), Boromisza, Garai (Szöllőskei), Sánta, Tatai (Jurik), Finta(Czvetkó), Karakai (Sánta).
Vezetőedző
: Orbán Tamás.
Kaposvölgye: Horváth L, – Pintér, Menyhárt, Vaskó, Feller, Sandro, Recarze, Jamiez, Killery, Balog, Shewel. Vezetőedző: Horváth Lajos.

A mérkőzés rövid krónikája

A 16. percben Tatai oldalról belőtt szabadrúgását Finta a hosszú oldalról fejelte a léc alá (1-0).
A 22. percben egy távoli lövés pattant ki Kádárról, amit Shewel közelről passzolt a kapuba (1-1).
Öt perccel később a jobb oldalon üresen kapta meg a labdát Killery, aki egy átvétel után a kimozduló Kádár mellett a rövidbe bombázott (1-2).

Az első félidőben több helyzetet is kidolgozott a hazai csapat, de mégis csak egy pontrúgásból sikerült megszerezni a vezetést. A gól után a Kaposvölgye is vezetett egy-két ígéretes akciót, amelyből két gólt szereztek.

A 84. percben Kollár távoli szabadrúgása a hosszú oldali kapufáról pattant a kapuba (2-2).
Egy minutummal a rendes játékidő vége előtt 25 méterről ismét Kollár végzett el szabadrúgást, amelyet most a rövidbe csavart (3-2).

A második játékrészben mindkét együttes szinte az egész csapatot lecserélte. A változtatásokat követően nem sok helyzetet tudtak a kialakítani a csapatok, főként mezőnyben folyt a küzdelem, helyenként kemény belépőkkel, szabálytalanságokkal. Összességében kemény, nagy iramú mérkőzés volt.