A házigazdák már a mérkőzés elején magukhoz ragadták a vezetést, a félidőre pedig tovább is tudták növelni az előnyüket.
A második játékrészben Drexler-Kalász Kitti révén szépítettek a veszprémiek, és a folytatásban is nagyot küzdöttek a vendégek, de az egyenlítés nem jött össze. A lefújás előtt pedig ismét betaláltak a dunaújvárosiak, kialakítva ezzel a 3-1-es végeredményt.
Női futsal NB II Nyugati csoport, 10. forduló:
Dunaújváros–VESC 3-1 (2-0)
Gólszerzők: Sárkány (1.), Véninger (13.), Csamangó (38.) ill. Drexler-Kalász (32.)
Edzői értékelés
Szücs Noémi: – Nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Csalódott vagyok, hogy nem sikerült pontot vagy pontokat szereznünk. Megvolt a tervünk a mérkőzésre, amit meg is valósítottunk, a hibáinkat viszont kihasználták a hazaiak. A mi helyzeteink pedig kimaradtak. Ennél többre is képesek vagyunk, küzdésből viszont jelesre vizsgáztak a lányok. Újra meg kell találnunk a saját ritmusunkat a további bajnoki fordulókra.