20°C
20°C

Fradi-siker Veszprémben / Veszprém Barabás KC–Ferencvárosi TC 31:34 (12:18)

2010. augusztus 19. 16:21
Ellentétes félidőket követően három találattal bizonyult jobbnak a Barabásnál a vendég FTC. Jövő szerdán a KEK-győztes látogat az arénába.

A mieink kezdték jobban a szerdai találkozót, a vendégek azonban a válogatott Tomori góljaival a játékrész első harmadának a végére fordítani tudtak. Ezt követően kisebb hullámvölgybe került a Gyurka-csapat, így a félidőben már hat volt a fővárosiak fórja.

A fordulást követően úgy tűnt, hogy a bakonyiak nem tudnak faragni hátrányukból. 19:25-ös állást követően azonban ötöt lőttek a mieink zsinórban, miközben a veszprémi háló csak egyszer zördült meg. Az igazi fordulat azonban sajnos elmaradt, a zöld-fehérek végül három találattal győztek.

Felkészülési mérkőzés:
Veszprém Barabás KC–Ferencvárosi TC 31:34 (12:18)
Az eredmény alakulása: 2-0, 3-1, 5-7, 6-10, 8-14, 12-16. II. félidő: 14-20, 19-25, 24-26, 25-30, 29-32, 31-34.

Jövő szerdán pedig egy Európa-hírű sztárcsapat, Montenegró KEK-győztes alakulata, a ZRK Buducnost Podgorica látogat a Veszprém Arénába, hogy felkészülési meccsen mérje össze erejét a Veszprém Barabás KC-val.