19°C

VFC: Bravúros diadal Győrben / Győri ETO II–Veszprém FC 0:2 (0:1)

2010. augusztus 29. 19:46 // Forrás: veszpremfc.hu / vehir.hu
Megszerezte első pontjait labdarúgócsapatunk az NB II Nyugati csoportban, miután 0:2-re legyőzte a jó erekből álló Győr II együttesét.

A színvonalas és küzdelmes első játékrészben a Veszprém mezőnyfölényben játszott, többet birtokolta a labdát, szép támadásokat vezetet, amely a félidő végére góllá érett. A győzelem értékét növeli, hogy az alakulat első NB II-es diadalát aratta, ráadásul egy nagyon erős csapatot sikerült legyőznünk. A bakonyiak taktikusan, jól játszottak, sok helyzetet sikerült kialakítaniuk, s két szép gólt is szereztek.

NB II Nyugati csoport, 3. forduló:
Győri ETO II–Veszprém FC 0:2 (0:1)
Győr, ETO Park. Játékvezető: Becséri Dániel.
Győr: Nacsa – Nagy, Ahjupera, Kiss, Domanyik – Berde, Bieder, Sharasheidze (Simon 46.), Nyitrai (Kiss 46.) – Lasha, Miklós (Molnár 58.). Vezetőedző: Klement István.
Veszprém: Kiss – Grósz, Pálfi, Fehér, Leitold – Hudec, Kollár, Boromisza, Sánta (Karakai 89.) – Tatai (Babik 89.), Finta (Nagy 69.). Vezetőedző: Orbán Tamás.
Gólszerzők: Tatai (37.), Sánta (86.)

A gólok rövid krónikája

A 37. percben a középpályán harcos labdaszerzést követően Tatai lépett ki a középpályán, majd 30 méterről kapura lőtt, amely a hazai védőről visszapattant. A támadó a labdát kapásból a rövid felsőbe bombázta (0-1).

A 86. percben kontrát vezethetett a VFC. Nagy cselezet ki egy védőt, s Sántát hozta kihagyhatatlan helyzetbe (0-2).