Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 9. Franciska
Veszprém
8°C
2026. március 9. Franciska
Veszprém
8°C

5000 kalória egy vacsora

2010. szeptember 5. 5:00 // Forrás: velvet
A mindent kirántó étteremben a panír az alapja mindennek. A hamburgernek és a palacsintának is.

A britek egyik kedvenc ételéhez, a fish and chipshez, azaz a krumplival felszolgált sült halhoz hagyományosan használt panírt és sütési módot exportálta Amerikába egy leleményes angol pár. Chris és Suzanne Hackett azonban a tengerentúlon figyelembe vette a helyi szokásokat, így nem csak halat és krumplit sütnek a fritőzükben fortyogó olajban, hanem bármit, amire amerikai vendégeiknek gusztusa támad. Csupán egyvalamihez ragaszkodnak: mindent bebundáznak előtte a hagyományos angol panír segítségével.

A Park Slope Chip Shop valószínűleg messze maga mögé utasítaná a McDonald’s-ot a világ legegészségtelenebb étterme címért folyó harcban, ha lenne ilyen. Specialitásaik közé tartozik a panírozott-kisütött sajtburger, perec, labdába gyúrt sajtos makaróni és sajttorta. A híradások szerint, aki mondjuk egy ilyen menüt végigeszik a brit és az amerikai konyha hátrányait ötvöző étteremben, az ötezer kalóriával ajándékozza meg szervezetét. Kattintson valamelyik fotóra, a galériában vannak képeink erről a remek vendéglátóipari egységről és az abban készülő, illetve felszolgált - majdnem ételt mondtam - különlegességekről.

vehir.hu
további cikkek
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány közélet Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon. ma 17:51 Szavazzon! Legyen-e jelölti vita Veszprémben? közélet Szavazzon! Legyen-e jelölti vita Veszprémben? Miután lejárt a határidő a szükséges ajánlások összegyűjtésére, új helyzet áll elő az országgyűlési választás kampányában: megvannak azok a jelöltek, akiknek a nevei ott lehetnek a szavazólapon. Így pedig újra aktuálissá vált a kérdés, hogy legyen-e köztük politikai vita, hogy a választók közvetlenül megismerhessék elképzeléseiket Veszprém és a környező települések fejlesztéséről. A Vehíren most ön is elmondhatja véleményét, hogy kíváncsi lenne-e egy ilyen vitára. ma 12:20 Izgalmas újításokkal tért vissza a Vehír Borszalon közélet Izgalmas újításokkal tért vissza a Vehír Borszalon Péntek este elindult az idei borszalonok sorozata Veszprémben. A portálunk által is támogatott rendezvényen ezúttal is felvonultak a térség legjobb borászai, de országos, sőt nemzetközi borszíntérre is kikacsinthattak azok, akik ellátogattak a Dubniczay-palotába, valamint egy példaértékű helyi összefogás eredményét is megkóstolhatták. 2026. március 7. 15:37

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.