Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Nem csak narancs és vörös

2010. szeptember 8. 0:48
A Lehet Más a Politika jelöltjeire mind a 12 veszprémi választókerületben lehet szavazni – mondta el Tóth Balázs képviselőjelölt. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom

Az LMP képviselőjelöltjei az elkövetkező egy hónapban a Megújuló Veszprém című program üzeneteit szeretnénk eljuttatni azokhoz a veszprémiekhez is, akik valami egyéb elfoglaltság miatt nem tudtak elég figyelmet fordítani ezzel kapcsolatos elképzeléseikre – mondta Gerstmár Ferenc az 10-es számú választókerület képviselőjelöltje.


Tóth Balázs és Gerstmár Ferenc

– A részvételi programalkotás és a kopogtatás során kiderült, hogy elsősorban a környezetükkel kapcsolatos gondolatok foglalkoztatják az itt élőket. Az LMP a sokszínűséget nem csak narancs színűnek és vörösnek képzeli el, fontosnak tartja a zöld értékek megjelenítését is az önkormányzatban – fogalmazott.

Az LMP képviselőjelöltjeinek meggyőződése, hogy sok minden inkább a közösség összefogásán és tenni akarásán múlik, mintsem a rendelkezésre álló anyagi erőforrásokon – mondta.
Gerstmár Ferencnek a polgármesteri jelöltségéhez szükséges céduláknak több mint hetven százaléka gyűlt össze.

Az LMP kompenzációs listája:
1. Gerstmár Ferenc
2. Steinkohl Lászlóné
3. Kiss Anrdás
4. Tóth Balázs
5. Hegyeshalmi Botond
6. Eisenbeck Tamás
7. Cséby Géza Attila
8. Hites Viktor
9. Kiss Péter
10. Veisz Szilárd Mihály
11. Hegyi Judit
12. Zelenák Adrián Tamás
 

Ódor Eszter
további cikkek
Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? közélet Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? Egy egyszerűnek tűnő jogszabályi mondat, amely a gyakorlatban véget nem érő adminisztratív útvesztőbe sodorja a városokat. Veszprémben a Cholnokyváros kukái mellett nemrég újra felhalmozott lomok esete tökéletesen mutatja meg, hogyan pattog a felelősség a társasházak, az önkormányzat és a szolgáltatók között. Kovács Zoltán városüzemeltetési irodavezetővel jártunk utána, kinek a zsebére megy az illegális szeméthegyek eltakarítása, és hogyan lehetne elkerülni a kialakult patthelyzetet egy amúgy ingyenesen elérhető szolgáltatással. ma 8:57 'Nem vagyok kedves, azt hiszem, ez most előny' – Unger Anna vezetheti az NVVH-t közélet 'Nem vagyok kedves, azt hiszem, ez most előny' – Unger Anna vezetheti az NVVH-t Unger Anna Rózát jelölte az Országgyűlés Igazságügyi és Alkotmányügyi Bizottsága e a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) élére. A politológus a döntést követően közösségi oldalán köszönte meg a támogatást, pénteken pedig az Országgyűlés mondhatja ki a végső szót. A tisztség betöltéséhez kétharmados többség szükséges. tegnap 13:55 Januártól 120 ezer forintra emelkedik a legalacsonyabb öregségi nyugdíj közélet Januártól 120 ezer forintra emelkedik a legalacsonyabb öregségi nyugdíj Január 1-jétől 120 ezer forintra emelkedik az öregségi nyugdíj legalacsonyabb összege – közölte Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön. tegnap 11:55

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.