17°C
17°C

Pont nélkül maradt a Veszprém FC / Budaörs SC–Veszprém FC 2-1 (0-0)

2010. szeptember 11. 19:05 // Forrás: veszpremfc.hu
NB II Nyugati csoport: két tizenegyes és egy piros lap a veszprémi labdarúgócsapat budaörsi vendégjátékán.

Az első játékrész nagyobb helyzetek nélkül zajlott le, a csúszós talaj és a sok szabálytalanság megnehezítette a folyamatos játék kialakulását. A félidő közepén volt egy ötperces időszak, amelyben a Budaörs beszorította a vendégeket a kapujuk elé, de gólt nem sikerült elérniük. A második félidő kezdetére elkezdett esni az eső, s az események is felpörögtek. Sajnos csak az utolsó fél órában játszott jól a Veszprém, s ez kevés volt a győzelemhez.

A gólok rövid krónikája

A 58. percben szép támadást vezetett a Budaörs a jobb oldalon, amelynek végén Roni lőtt a hosszú sarokba (1-0).
A 73. percben jó ütemű labdát kapott Tüske, a tizenhatoson belül Fehér rossz ütembe csúszott be, s elkaszálta hazai támadót. A megítélt büntetőt Sándor értékesítette, Fehér piros lapott kapott (2-0).
A 84. minutumban a Veszprém is tizenegyest rúghatott, amelyet Kollár értékesített (2-1).

NB II Nyugati csoport, 5. forduló:
Budaörs SC–Veszprém FC 2-1 (0-0)
Budaörs, 200 néző.
Budaörs: Horváth – Csengő, Csobánki, Lőrincz, Mihályi – Sándor, Lászka, Melczer, Farkas – Tüske, Roni (Horváth 74.). Vezetőedző: Lucsánszky Tamás.
Veszprém: Kiss – Grósz, Pálfi, Fehér, Leitold – Szilágyi (Hudec 46.), Kollár, Boromisza
(Babik 67.), Sánta – Tatai, Finta (Karakai 58.). Vezetőedző: Orbán Tamás.
Gólszerzők: Roni 58. perc, Sándor 74. perc (11-esből), illetve Kollár 76. perc (11-esből).
Sárga lapok: Lászka, Tüske, ill. Kollár, Szilágyi, Leitold.
Piros lap: Fehér a 73. percben.

Lucsánszky Tamás: – A szervezetten védekező Veszprém ellen sokat tettünk a győzelemért.

Orbán Tamás: – Az történt, amire számítottunk. Nem tudtuk felvenni a ritmust és rendre elveszítettük a párharcokat.