2024. szeptember 20. Friderika
15°C
15°C

VFC: Sima vereség a bajnokaspiránsnál / Enternet FC Tatabánya–Veszprém FC 4:0 (1:0)

2010. szeptember 19. 20:47
Labdarúgócsapatunk sima, 4:0-s vereséget szenvedett a Tatabánya vendégeként a másodosztály hatodik fordulójában.

NB II Nyugati csoport, 6. forduló:
Enternet FC Tatabánya–Veszprém FC 4:0 (1:0)
Tatabánya, 500 néző. Vezette: Kiss N. (Kepe A., Kulman T.)
Tatabánya: Dombai A. - Almási, Bencze, Simkó, Köntös - Szalai T. (Kollár D., 59.), Kovács I., Farkas V. (Vas N., 81.), Deme - Kocsis D., Folmer (Farkas J., 73.).
Vezetőedző: Herédi Attila
Veszprém: Kiss G. - Grósz, Pálfi, Kollár Zs., Leitold - Szilágyi L. (Garai, a szünetben), Hudec, Sánta A. (Boromisza, 54.), Tatai - Finta, Karakai (Babik, 54.).
Vezetőedző: Orbán Tamás .
Gólszerző: Kocsis D. (1:0) a 26., Folmer (2:0) az 50., Kocsis D. (3:0) a 78., Farkas J. (4:0) a 90. percben

Edzői nyilatkozatok

Herédi Attila: - Tartottam a mérkőzéstől, mert egy masszív csapattal kerültünk szembe, de aztán akaratban sikerült a Veszprém fölé nőni s ez döntött.

Orbán Tamás: - Nehéz kimondani, de osztálynyi különbség volt a két csapat között.