15°C
15°C

Esélyt sem adott az MKB a Fradinak / FTC-Sporek–MKB Veszprém KC 22:34 (9:21)

2010. szeptember 19. 20:50 // Forrás: NSO
A bajnoki címvédő veszprémi férfi kézilabdacsapat magabiztosan győzte le az eddig százszázalékos teljesítményt nyújtó Ferencvárost.

Férfi kézilabda NB I, 4. forduló:
FTC-Sporek–MKB Veszprém KC 22:34 (9:21)
Kőbányai út, 1200 néző. Vezette: Baranyi, Szloska.
FTC: Paul – Bendó, Kos 3, MAZÁK 4, Buday, KELECSEVICS 8 (2), Németh T. 2. Csere: Perger, Tamási (kapusok), Czina, Wieszt Zs. 2, Tóth J., Wieszt K. 1, Bakos Gy. 2, Kovács Á., Vezetőedző: Vladan Matic.
Veszprém: FAZEKAS – Iváncsik T. 2, Sulic 3, Terzic 2, Lusnyikov, Pérez 4, IVÁNCSIK G. 7. Csere: Liszkai (kapus), VUJIN 10 (3), Laluska, CSÁSZÁR G. 5, Vilovski 1, Nagy K., Korazija, John. Vezetőedző: Mocsai Lajos.
Az eredmény alakulása. 4. p.: 2:2. 10. p.: 4:7. 14. p.: 5:10. 18. p.: 6:13. 25. p.: 8:18. 35. p.: 13:22. 41. p.: 17:25. 47. p.: 18:31
Kiállítások: 10, ill. 14 perc
Hétméteresek: 5/2, ill. 4/3

Vladan Matic, az FTC edzője: – Megpróbáltuk segíteni a Veszprém BL-felkészülését. Az első félidő nem sikerült, a másodikban felszabadultabban játszottunk, de így sem volt kérdés, melyik a jobb csapat. A Veszprémnek sok sikert kívánok a Bajnokok Ligájában.

Mocsai Lajos, a Veszprém edzője: – Az első félidőben három nagy lövővel minimalizáltuk a cseréket. Az volt a cél, hogy itt jó teljesítményt nyújtsunk. Megyünk Eperjesre, az a mérkőzés újabb mérföldkő lesz, hogy mit tudunk játszani a szlovák bajnokkal.