Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

A munkanélküliség sem adhat okot a bűnözésre

2010. október 1. 6:45 // Forrás: MTI
Orbán Viktor szerint a munkanélküliség sem adhat okot a bűnözésre, a törvényeket mindenkinek be kell tartania. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom

Függetlenül származásától vagy szociális helyzetétől, ezért a kormány az új munkahelyek létrejöttéig is garantálja a védelem jogát az embereknek. A miniszterelnök erről - szóvivőjének tájékoztatása szerint - csütörtökön, Miskolcon beszélt, ahol megbeszélést folytatott Kriza Ákossal, a Fidesz-KDNP polgármesterjelöltjével. A kormányfő elmondta, hogy az elmúlt nyolc évben elfogadhatatlanná vált a közbiztonság helyzete Miskolcon és környékén, ezért vezényelt a belügyminiszter újabb rendőri erőket a térségbe - olvasható Szijjártó Péter MTI-hez eljuttatott közleményében.

A kommüniké szerint Kriza Ákos kifejtette, hogy Miskolc gazdasági helyzete sokat romlott a Gyurcsány-korszak alatt, Orbán Viktor pedig arról tájékoztatta a jelöltet, hogy a Nemzetgazdasági Minisztérium jelenleg harminc olyan beruházásról tárgyal, amelyeknek célpontja az észak-magyarországi régió.

Orbán Viktor ígéretet tett arra, hogy a kormány partnere lesz Miskolcnak új munkahelyek létrehozása és a város biztonságossá tétele érdekében - tudatta a szóvivő.

vehir.hu
további cikkek
Pótfelvételi: több mint 400 új hallgató jutott be a Pannon Egyetemre közélet Pótfelvételi: több mint 400 új hallgató jutott be a Pannon Egyetemre Újabb sikeres felvételi időszakot zárt a Pannon Egyetem: a csütörtökön kihirdetett pótfelvételi ponthatárok alapján 407 jelentkező nyert felvételt az intézmény képzéseire, így ők szeptembertől már pannonos hallgatóként kezdhetik meg tanulmányaikat. ma 1:18 Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? közélet Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? Egy egyszerűnek tűnő jogszabályi mondat, amely a gyakorlatban véget nem érő adminisztratív útvesztőbe sodorja a városokat. Veszprémben a Cholnokyváros kukái mellett nemrég újra felhalmozott lomok esete tökéletesen mutatja meg, hogyan pattog a felelősség a társasházak, az önkormányzat és a szolgáltatók között. Kovács Zoltán városüzemeltetési irodavezetővel jártunk utána, kinek a zsebére megy az illegális szeméthegyek eltakarítása, és hogyan lehetne elkerülni a kialakult patthelyzetet egy amúgy ingyenesen elérhető szolgáltatással. tegnap 8:57 'Nem vagyok kedves, azt hiszem, ez most előny' – Unger Anna vezetheti az NVVH-t közélet 'Nem vagyok kedves, azt hiszem, ez most előny' – Unger Anna vezetheti az NVVH-t Unger Anna Rózát jelölte az Országgyűlés Igazságügyi és Alkotmányügyi Bizottsága e a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) élére. A politológus a döntést követően közösségi oldalán köszönte meg a támogatást, pénteken pedig az Országgyűlés mondhatja ki a végső szót. A tisztség betöltéséhez kétharmados többség szükséges. 2026. augusztus 27. 13:55

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.