Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 11. Szilárd
Veszprém
10°C
2026. március 11. Szilárd
Veszprém
10°C

Árral szemben

2010. október 20. 0:05
A Veszprém környéki zenekarok hívószavára nagyszabású segélykoncertet rendeznek a Veszprém Arénában.

Árral szemben elnevezésű, 12 órás megakoncert bevételével járul hozzá a hazai underground szcéna az ajkai vörösiszap-katasztrófa károsultjainak megsegítéséhez. A Veszprém környéki zenekarok felhívására közel 20 zenekar és énekes vesz részt a nagyszabású segélykoncerten, melynek házigazdája a Quimby egyik frontembere, Varga Livius lesz.

Az október 31-én, pénteken délután kettő órától hajnal kettőig tartó, 30-30 perces blokkokból álló koncerten fellép a 30Y, a Quimby, a Kiscsillag, az Erik Sumo Band, a Pál Utcai Fiúk, a Vad Fruttik, a Pannonia Allstars Ska Orchestra, a Hollywoodoo, a Kistehén Tánczenekar, Harcsa Veronika, a Heaven Street Seven, a Ladánybene 27, Sub Bass Monster, a Hősök, a Budapest Bár, a Roy & Ádám, Jamie Winchester, a Mystery Gang és az Anima Sound System. A fellépés sorrendjét a zenekarok sorsolással döntik el, ezzel is jelezve, hogy itt nem az a fontos, ki ki után és hány órakor játszik, hanem az ügy és az összefogás erejének szimbolizálása.

A teljes bevételt Veszprém Megyei Jogú Város a devecseri és a kolontári Önkormányzatoknak utalja át. Az est fővédnöke Porga Gyula, polgármester.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.