Vereséggel zárta az őszi idényt a VFC / Veszprém FC–Pécsi MFC 0–3 (0–3)

2010. november 20. 16:41 // Forrás: NSO
Labdarúgócsapatunk hazai pályán szenvedett háromgólos vereséget a bajnokaspiráns Pécs ellen az NB II Nyugati csoport 15. körében.

NB II Nyugati csoport, 15. forduló:
Veszprém FC–Pécsi MFC 0–3 (0–3)
Veszprém, 600 néző. Vezette: Vad II István (7) (Király, Huszár)
Veszprém: Kiss G. – Grósz, Pálfi, Fehér, Leitold – Boromissza, Szöllőskei (Babik, 46.), Lang, Finta (Kalcsó, a szünetben) – Tatai, Karakai (Nagy K., 73.).
Vezetőedző
: Orbán Tamás.
Pécs: Tibusz – Nagy J., Stark, Todorovics (Horváth A.,, 61.), Törtei – Lovrencsics, Lantos, Pintér, Nagy O. (Kvekveskiri, 81.), Wittrédi (Schultz, 57.) – Gyánó.
Vezetőedző
: Kiss László.
Gólszerző
: Gyánó (0–1) a 2., Gyánó (0–2) a 6., Gyánó (0–3) a 27. percben.

Orbán Tamás: – Második félidei teljesítményünk lehet biztató a jövőre nézve.
Kiss László: – Sokat kell még dolgoznunk.

16. Kaposvölgye VSC 15 2 2 11 12–33 –21  8

Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged férfi kézilabda BL Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged A Szeged 31-30-ra kikapott a Barcelona otthonában csütörtök este a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. tegnap 22:39 Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! Veszprém Handball Club Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! A második félidőben 10-1-es szériát produkáló, kitűnő egyéni teljesítmények egész sorát felvonultató Veszprém 41-28-ra nyert a francia bajnok Paris Saint-Germain vendéglátójaként a kézilabda Bajnokok Ligája csütörtöki csoportrangadóján. tegnap 20:16 Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Harminchárom év után a gyorsasági motorversenyzés királykategóriája, a MotoGP 2025. augusztus 22-24-én visszatér Magyarországra. Ugyanezen évben a Superbike világbajnokság (WSBK) is hazánkban lesz, július 25-27. között, harmincöt év elteltével. A versenyek helyszíne a balatonfőkajári Balaton Park Circuit pálya lesz, amely jelentős fejlesztéseken esik át a mezőnyök érkezése előtt. tegnap 21:58 FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. magyar labdarúgó-válogatott FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. A magyar válogatott egy pozíciót rontott, ezzel a 32. helyen áll a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is a világbajnok és Copa América-győztes Argentína vezet. tegnap 15:49