Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Sikerült!

2010. december 13. 5:00
Nehezen, de sikerült továbbjutnia Vastag Csabának az X-Faktor szombati döntőjében. Most már „csak” meg kell nyernie a versenyt.

Mostanában kijutott a jóból Vastag Csabának. Egy hete öccsével, most pedig az egyik legjobb hangú énekessel, Janicsák Vecával kellett megküzdenie a továbbjutásért. Sikerült neki!

A közönség úgy döntött, ő marad versenyben. Így maradt esélye a végső győzelemre. Abba nem érdemes belegondolni, hogy a legjobb énekesek harcolnak-e az X-Faktor címért és a jutalmakért, vagy sem. Nem érdemes, mert ez a verseny nem csak a hangról, hanem az előadói képességekről, a színpadi látványról, az eladhatóságról is szól. És a szavazatokról, amit nem lehet előre borítékolni.

Egy biztos – és ez kiderült múlt heti cikksorozatunkból –: Csaba már győzött. Ismert lett, minden adottsággal rendelkezik a sikerhez.

A végső sikert nem lehet borítékolni, nem lehet kiszámítani. Csak egyet lehet tenni, amit mi, a Vehír is megtesz, harcol a győzelemért. További írásokat jelentet meg Csabával kapcsolatban, és szombaton szavazatokat küld a veszprémi énekesre.
 

vehir.hu
további cikkek
Kik lehettek valójában a napkeleti és bölcsek és tényleg hárman voltak? Egyáltalán nem biztos közélet Kik lehettek valójában a napkeleti és bölcsek és tényleg hárman voltak? Egyáltalán nem biztos Bár nem is gondolnánk, de a Biblia egyik legrejtélyesebb története a napkeleti bölcsek látogatása a gyermek Jézusnál. A betlehemi jászol mellett térdelő három alak képe annyira beleivódott a kultúránkba, hogy szinte fel sem tűnik, mennyire kevés konkrétumot őriztek meg róluk a történetírás legkorábbi forrásai. Ha lehántjuk a történetről az évszázadok alatt rárakódott népi kegyességet és a művészeti ábrázolások romantikáját, egy olyan ókori történet bontakozik ki előttünk, amely a Perzsa Birodalom papságától a babilóniai csillagászokon át egészen a nabateus karavánutakig vezet. ma 0:11 Steinbach József: Jézus képes mindenféle életvihar közepette is csendességet teremteni közélet Steinbach József: Jézus képes mindenféle életvihar közepette is csendességet teremteni Az a Jézus, aki az első karácsonyon megszületett, képes mindenféle lehetetlen, emberileg tehetetlennek tűnő életvihar közepette is nagy csendességet teremteni - mondta Steinbach József református püspök karácsony napján Balatonalmádiban. tegnap 20:41 XIV. Leó pápa: megváltozna a világ, ha segítenénk a gyengéknek és az elnyomottaknak XIV. Leó pápa XIV. Leó pápa: megváltozna a világ, ha segítenénk a gyengéknek és az elnyomottaknak Ha mindegyikünk átérezné a másik szenvedését, szolidáris lenne a gyengébbekkel és az elnyomottakkal, a világ megváltozna - jelentette ki XIV. Leó pápa karácsonyi üzenetében, amelyet a Szent Péter-bazilika központi lodzsájáról mondott csütörtök délben. tegnap 20:23

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.