//
Dömötör névnap

férfi kézilabda NB I

Félgőzzel is könnyedén nyert a Telekom
A házigazda Telekom Veszprém 36-29-re nyert a Balatonfüred elleni a férfi kézilabda NB I vasárnapi megyei derbijén. Momir Ilics legénysége így továbbra is százszázalékos az élvonalban.
Egy félidő csoda, egy félidő realitás
Az első félidőben négy góllal is vezetett, a 34. percben pedig még döntetlenre állt Szegeden a Fejér-B.Á.L. Veszprém. A bajnoki címvédő aztán egy 8-0-s sorozattal eldöntötte a vasárnap esti találkozó kimenetelét (38-29), s megőrizte vezető helyét a férfi kézilabda NB I-ben.
Távozott a Tatabánya kézilabdacsapatának vezetőedzője
Vladan Matics távozott a Grundfos Tatabánya KC férfi kézilabdacsapatának vezetőedzői posztjáról.
A Szeged döntetlent játszott Kielben
A Pick Szeged 32-32-es döntetlent játszott a német THW Kiel otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, szerdán.
Drámai hajrá után maradt alul a Fejér-B.Á.L. Veszprém
Tombor Csaba és Fazekas Nándor együttese a találkozó jelentős részében vezetni tudott a Gyöngyös vendégeként, a hajrában azonban a Heves megyeiek bírták jobban az idegek harcát, akik végül 28-27-re győztek.
A rekordbajnok kiütötte az újoncot
A magyar válogatottjait nélkülöző Telekom Veszprém tizennyolc góllal legyőzte a vendég Kecskemét együttesét az első osztályú férfi kézilabda-bajnokság pénteki találkozóján. A második játékrészben ígéretes teljesítményt nyújtottak a bakonyi fiatalok.
A Telekom az első félidőben eldöntötte a városi rangadót
A pályaválasztóként szereplő Fejér-B.Á.L. Veszprém nem tudta megszorítani a Telekom Veszprémet a férfi kézilabda NB I hétfői derbijén.
Kilenccel nyert Kecskeméten a Fejér-B.Á.L. Veszprém!
Idénybeli harmadik élvonalbeli bajnokiján második győzelmét aratta a Fejér B.Á.L. Veszprém, amely péntek este az újonc Kecskemétet verte lehengerlő magabiztossággal.