Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

kézilabda

Győzelemmel zárta a csoportkört a Szeged Győzelemmel zárta a csoportkört a Szeged A MOL-Pick Szeged 30-24-re győzött a német Rhein-Neckar Löwen vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, szerdán. 2017. március 8. 22:54 Világbajnok irányítót igazolt a Győr Világbajnok irányítót igazolt a Győr A következő szezontól a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatában folytatja pályafutását a világ- és Európa-bajnok Stine Oftedal. 2017. március 8. 17:35 Debrecenben védheti meg MK-címét a Veszprém Debrecenben védheti meg MK-címét a Veszprém A tavalyi évhez hasonlóan idén is a debreceni Főnix Csarnok látja vendégül a férfi kézilabda Magyar Kupa legjobb négy csapatát. Április 14-15-én eldől, le tudja-e valaki taszítani trónjáról a zsinórban nyolc győzelmet számláló Veszprémet. 2017. március 8. 12:00 Egy sor fiatallal verte az Orosházát a Telekom Egy sor fiatallal verte az Orosházát a Telekom Javier Sabaté legénysége könnyed győzelemmel hangolt a Flensburg elleni szombati BL-rangadóra. 2017. március 7. 19:51 Nantes-ba igazol Faluvégi Rudolf Nantes-ba igazol Faluvégi Rudolf A francia HBC Nantes csapatába igazol Faluvégi Rudolf, a Csurgói KK kézilabdázója. 2017. március 6. 21:20 Vb-ezüstérmes holland átlövőt igazolt a Fradi Vb-ezüstérmes holland átlövőt igazolt a Fradi Laura van der Heijden személyében világbajnoki és Európa-bajnoki ezüstérmes holland válogatott jobbátlövőt szerződtetett a Ferencváros női kézilabdacsapata. 2017. március 6. 14:34 Huszonkettes keret a női kézilabda-válogatott horvátok elleni mérkőzésére Huszonkettes keret a női kézilabda-válogatott horvátok elleni mérkőzésére Kim Rasmussen, a női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya 22 játékost hívott be keretébe a jövő hétfőn kezdődő edzőtáborozásra, illetve a horvátok elleni, jövő pénteki barátságos mérkőzésre. 2017. március 6. 11:07 Győzött és biztosította első helyét a Győr Győzött és biztosította első helyét a Győr A Győri Audi ETO KC házigazdaként 33-22-re legyőzte a dán Esbjerg csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi játéknapján, ezzel biztosította első helyét a második csoportkörben. 2017. március 5. 20:26 Megszenvedett a három pontért a Telekom Megszenvedett a három pontért a Telekom A Tatran Presov alaposan megizzasztotta a megfiatalított veszprémi kézilabdacsapatot a SEHA-liga alapszakaszának utolsó meccsén. 2017. március 5. 19:16 A Ferencváros döntetlent játszott Németországban A Ferencváros döntetlent játszott Németországban A Ferencváros 29-29-es döntetlent játszott a német Thüringer HC otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörének ötödik fordulójában, vasárnap. 2017. március 5. 15:52 Helyenként kiváló játékkal, három góllal nyert VKSE Helyenként kiváló játékkal, három góllal nyert VKSE Bár a végjátékban látótávolságon belülre lopódzott a vendég Tata, végül megérdemelt győzelmet aratott a meccs során többször is hat góllal meglépő Veszprémi KSE. 2017. március 5. 14:19 Közvetlen riválisát verte a Telekom U23 Közvetlen riválisát verte a Telekom U23 A Telekom Veszprém U23-as együttese több alapemberét nélkülözve, hátrányból felállva nyert szombaton a Csurgó U23 ellen a másodosztályú férfi kézilabda-bajnokságban. 2017. március 4. 21:48 Három vereség után nyert a Szeged Három vereség után nyert a Szeged A MOL-Pick Szeged házigazdaként 26-21-re legyőzte a horvát PPD Zagreb együttesét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, szombaton. 2017. március 4. 19:16 A Tatabánya legyőzte a Koldingot A Tatabánya legyőzte a Koldingot A Tatabánya 28-26-ra legyőzte a dán KIF Kolding csapatát a férfi kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton Győrben. 2017. március 4. 18:15
... 465 466 467 468 469 ...
közélet
Súlyosan megsérült egy magyar gyerek a bledi várnál Súlyosan megsérült egy magyar gyerek, miután szerdán lezuhant a szlovéniai bledi vár melletti kilátónál - közölte a helyi rendőrség. Megérkezett Veszprém új elektromos busza, teljessé vált a V-Busz zöld flottája Újabb elektromos autóbusszal bővült a V-Busz flottája, ezzel lezárult a város Zöld Busz Programja. A legújabb járművet csütörtökön mutatták be a sajtó képviselőinek, méghozzá rendhagyó módon: a tájékoztatót magán az autóbuszon tartották. Az eseményen Porga Gyula polgármester és Bartha László, a V-Busz Kft. ügyvezetője ismertette a fejlesztés részleteit, majd a bemutatót követően az önkormányzati képviselők is egy rövid városi körön próbálhatták ki az új járművet. Közgyűlés előtt és közben: polgármeseri találkozó tiltakozókkal, kell-e médiacentrum, fűnyírás hiánya direkt Több, a veszprémiek mindennapjait érintő kérdésben is döntött a városi közgyűlés csütörtöki ülésén. Az interpellációk között a városi hetilap önkormányzati támogatása, a Gyárkert zajterhelése, valamint a Haszkovó buszfordulóba tervezett energiatároló is szerepelt. A képviselők emellett döntöttek a részvételi költségvetés folytatásáról, több alapítvány támogatásáról, valamint számos városfejlesztési kérdésről is. A legpikánsabb esemény mégsem a Városháza falain belül, hanem a ház előtt történt, amikor egy, az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanfejlesztés miatt tiltakozó csoporttal találkozott a polgármester. Az alacsony vízállás a Balaton-átúszást is átrendezi A 44. LIDL Balaton-átúszást július 18-án rendezik, a tó alacsony vízállása mellett, ami az úszást nem befolyásolja, de a szervezők részéről különleges intézkedéseket igényel.   Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon Két hét múlva, július 10-én Veszprém óvárosa kicsit kiszakad a megszokott pezsgésből és mintegy önálló faluként szerepel majd a térképeken. Nem először történik ilyen, hiszen az elmúlt másfél évtizedben majdnem minden nyáron felépült a borfalu, hogy teret adjon a hazai és vendégként a legjobb külföldi boroknak és pezsgőknek, na meg persze az igényes, jazzalapú zenének a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon. A szervezők idén sem ígértek többet, mint a már bizonyított recept, néhány részletében mégis alkalmazkodtak a megváltozott körülményekhez. Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán Csütörtökön tárgyalta volna a városi közgyűlés az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanberuházás egy újabb elemét, viszont Porga Gyula, polgármester elnapolta az őszi ülésszakra ezt a vitát, elsősorban azért, hogy a helyi közéletben megjelent félrevezető és csupán a közhangulat hergelésére alkalmas információkat mindenki megismerhesse és értelmezhesse a fejlesztéssel kapcsolatban. Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup Veszprémi egyetemi kutatásból nőtt ki az a nemzetközi piacra készülő egészségügyi startup, amely új segítséget adhat a tüdőrákos betegek kezelésében. A Pannon Egyetemről indult CheMOnitor most fontos mérföldkőhöz érkezett és aláírták a befektetői szerződést.  Mintegy 250 millió forint uniós támogatást kaptak sajátos nevelési igényű gyermekeket ellátó Veszprém vármegyei intézmények Mintegy 250 millió forint uniós forrásból valósult meg az Esélyt a gyermeknek elnevezésű program, amelynek keretében négy Veszprém vármegyei intézmény részesült támogatásban. A projektnek köszönhetően új eszközök és gépjárművek érkeztek az intézményekhez, emellett a pedagógusok továbbképzéseken is részt vehettek. Innovációs hálózatok a turizmusban konferencia 2026. június 12-én a Pannon Egyetem adott otthont az Innovációs hálózatok a turizmusban című szakmai konferenciának. A rendezvény a Visegrádi Alap finanszírozásában megvalósult, innovációs hálózatokkal foglalkozó projekt záróeseménye volt.  Albérlet Veszprémben 2026-ban: ennyit kérnek ma egy átlagos lakásért A nyár közepén ismét felpezsdült a veszprémi albérletpiac. Hamarosan érkeznek a felsőoktatási felvételi ponthatárok, a Pannon Egyetemre készülő hallgatók pedig már most elkezdték keresni a megfelelő lakásokat. A kínálat ugyan folyamatosan változik, egy dolog azonban biztos: az elmúlt évekhez képest ma már jóval mélyebben kell a zsebébe nyúlnia annak, aki Veszprémben szeretne albérletet bérelni.
sport
Strandkézilabda-vb: Irán legyőzésével negyeddöntős a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott biztosította negyeddöntőbe jutását a zágrábi világbajnokságon, mivel 2-0-ra legyőzte Iránt csütörtökön, a középdöntő második fordulójában. Suscsák Máté és Vámosi Georgina az év futsalosai A férfiaknál Suscsák Máté, a nőknél pedig Vámosi Georgina kapta az év legjobb futsalosainak járó elismerést. Férfi kézilabda BL: az első kalapba került a Veszprém Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es férfi Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolási kalapjait. A magyar bajnok One Veszprém az első kalapból várja a pénteki (11.00) sorsolást. Strandkézilabda-vb: először veszített a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott 2-1-re kikapott csütörtökön Portugáliától a zágrábi világbajnokság középdöntőjének első fordulójában. Az alacsony vízállás a Balaton-átúszást is átrendezi A 44. LIDL Balaton-átúszást július 18-án rendezik, a tó alacsony vízállása mellett, ami az úszást nem befolyásolja, de a szervezők részéről különleges intézkedéseket igényel.   Vb-2026: két csoportkör után Argentína a fő favorit az Optánál A statisztikai elemzéssel foglalkozó brit Opta cég szuperszámítógépe szerint a csoportkör első két fordulója után a címvédő Argentína lépett elő a fő esélyessé az amerikai-kanadai-mexikói közös rendezésű labdarúgó-világbajnokság megnyerésére. Strandkézilabda-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott csoportelsőként, a maximális négy ponttal jutott tovább a zágrábi világbajnokság középdöntőjébe, mivel 2-0-ra nyert Puerto Rico ellen szerdán, a csoportkör utolsó fordulójában. Nincs magyar férfi kézilabdázó az EHF álomcsapatában Magyar férfi kézilabdázó nem került be az elmúlt szezon álomcsapatába az európai szövetségnél (EHF). Női kézilabda junior-vb: kiütéses győzelemmel kezdett a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott 46-10-re verte Tajvant a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokság csoportkörének első fordulójában, szerdán. Chema Rodríguez: csalódott vagyok, de elfogadtam a döntést A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.