Befejezi aktív pályafutását a VEHIR-VESC kiválósága
Befejezi aktív játékospályafutását az női röplabda extraligába feljutó VEHIR-VESC korábbi válogatott feladó átlója, Szerencsés-Miklai Zsanett.
Távozik Chema Rodriguez, a férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya
A Magyar Kézilabda Szövetség elnökségének döntése alapján távozik a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya, Chema Rodriguez.
Eredményes veszprémi rendezés és versenyzés a tájfutó országos bajnokságon
Nemcsak rendezőként, hanem versenyzőként is helytálltak a Veszprémi Honvéd SE tájfutói a június elején megrendezett középtávú országos bajnokságon és váltóbajnokságon. A sáskai viadalon a veszprémiek hét egyéni és három váltóérmet szereztek, miközben a klub sikeresen bonyolította le a 2027-es világbajnokság egyik fontos előfutárának számító eseményt.
Balaton-átúszás: betelt a nevezési lista
Minden távon telt ház van, így lezárult a nevezés a július 18-i 44. Lidl Balaton-átúszásra.
Férfi kézilabda BL: Mathias Gidsel megdöntötte a gólcsúcsot
Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok dán Mathias Gidsel megdöntötte a gólcsúcsot a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel 161 alkalommal volt eredményes a vasárnap zárult idényben a Füchse Berlin színeiben.
Nem sikerült a feljutás a Balatonalmádinak
Az idegenbeli 2–2-es döntetlen után hazai pályán 3–0-ra alulmaradt a Hajdúnánás csapatával szemben a Balatonalmádi SE. A tópartiak így elvesztették az osztályozó párharcot és nem tudták kivívni az NB III-as szereplés jogát.
Elköszönt Marko Pericstől a VEHIR.HU Futsal Veszprém
A klub saját oldalán köszönte meg a szerb szakember munkáját, akinek irányításával a veszprémiek alapszakaszgyőzelmet, történelmi BL-szereplést, Magyar Kupa-győzelmet és bajnoki bronzérmet ünnepelhettek.
Férfi kézilabda BL: a Barcelona nyerte a döntőt
A Barcelona 37-34-re legyőzte a Füchse Berlint a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnap esti döntőjében, Kölnben.
Kajak-kenu Eb: két arany 5000 méteren, 14 éremmel zártak a magyarok
A magyar versenyzők két aranyat és egy ezüstöt szereztek a vasárnapi 5000 méteres döntőkben, így a küldöttség 14 éremmel, négy arannyal, valamint öt-öt ezüsttel és bronzzal zárta a portugáliai Montemor-o-Velhóban rendezett, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokságot. Az ötkarikás számokban 1-3-2 volt a dobogós mérleg.
Remekeltek a VESC birkózói az országos bajnokságon
Két magyar bajnoki címet és két ezüstérmet szereztek a Veszprémi Egyetemi Sport Club birkózói a 2026-os országos bajnokságon. A veszprémi klub versenyzői emellett a csapatversenyben is dobogóra állhattak, a harmadik helyen zártak.