//
Tekla névnap

Rasovszky Kristóf

Szokolai László mesteredzői díjat kap
A Balaton Úszó Klub Veszprém alapítója, az olimpia ezüstérmes, világ- és Európa-bajnok Rasovszky Kristóf edzője szeptember 25-én veheti át a rangos elismerést.
Nyíltvízi úszó vk: Rasovszky negyedik lett Macedóniában
A Balaton Úszó Klub Veszprém olimpiai ezüstérmes kiválósága, Rasovszky Kristóf negyedik lett szombaton a FINA nyíltvízi úszó világkupa-sorozatának macedóniai állomásán, az Ohrid-tóban rendezett 10 km-es viadalon.
A siker és ami mögötte van
A Pannon Egyetem legújabb programsorozata a Pannon KultúrKlub már a második alkalommal várta látogatóit a Papírkutyába. A kedd esti beszélgetésen a siker filozófiáját járták körbe.
Elismerték Veszprém olimpikonjait
A díjakat Ovádi Péter országgyűlési képviselő és Porga Gyula polgármester adták át pénteken este a Szentháromság téren.
Egy arany és két ezüst a csütörtöki magyar termés
Kajak-kenuban Tótka Sándor arany-, Csipes Tamara pedig ezüstérmet nyert, a nyíltvízi úszó Rasovszky Kristóf pedig ugyancsak második lett a tokiói olimpia csütörtöki versenynapján.
Rasovszky: Wellbrock ma verhetetlen volt
Rasovszky Kristóf megnyert ezüstnek tartja a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban nyert medálját a tokiói olimpia csütörtöki napján, mivel a győztes Florian Wellbrock szerinte verhetetlen volt.
Rasovszky Kristóf ezüstérmes nyíltvízi úszásban!
A veszprémi Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a tokiói olimpia csütörtöki napjának nyitányán.
Rasovszky Kristóf az éremszerzés reményében ugrik vízbe
Ismét éremeséllyel szállnak vízbe a magyar kajakosok és kenusok a tokiói olimpián csütörtökön, a női vízilabda-válogatott pedig a döntőért ugrik medencébe. A nyíltvízi úszók férfi 10 kilométeres számában a vb-negyedik, 5 kilométeren világbajnok Rasovszky Kristóf bízhat a dobogós helyezésben.