//
Tas, Anasztázia névnap

SVSE

Kihívásokkal teli hétvégén van túl az SVSE
A veszprémi Sportolj Velünk SE tíz fővel képviseltette magát a szentgáli Miklós Pál-hegyen rendezett hegyi futó ob-n vasárnap.
Bronzérmet szerzett az SVSE reménysége
A veszprémi SVSE fiatal versenyzője, Kiss András Gellért harmadik lett többpróbában a hétvégén Budapesten rendezett összetett bajnokságon.
Megvédte címét az SVSE
A Sportolj Velünk SE idén is megnyerte a mezei futó ob-t: a vándorkupa Veszprémben maradt.
Három bajnoki címet szereztek az SVSE-s fiatalok
A veszprémi Sportolj Velünk SE három bajnoki címet szerzett a Mezei Futó Liga hétvégi, szombathelyi állomásán.
Atlétikai Eb: Szögi István hetedik lett 1500-on
A Sportolj Velünk SE (SVSE) atlétája, Szögi István hetedikként zárt az 1500 méteres versenyszám pénteki döntőjében a toruni fedett pályás Európa-bajnokságon.
Szavazzon a 2020-as év sportpillanatára!
Egy rendhagyó évet követően a veszprémi sportbarátok idén tizenkettedik alkalommal ítélhetik oda a közönségdíjat, a megszokott módon, a három mértékadó veszprémi hírportál összefogásával.
Fedett pályás Eb: Szögi István döntőbe jutott 1500-on
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) kiválósága, Szögi István döntőbe jutott 1500 méteren a lengyelországi Torunban csütörtökön kezdődött atlétikai Európa-bajnokságon.
Érmekkel a nyakukban térhettek haza
A veszprémi Sportolj Velünk SE atlétái négy érmet szereztek a fővárosi BOK Csarnokban hétvégén rendezett korosztályos magyar bajnokságon.