SVSE

A siker és ami mögötte van – megyénk legjobb sportolót díjazták
Bartha-Kéri Bianka és Rasovszky Kristóf a 2021-es év sportolója, a Telekom Veszprém a legjobb csapat – péntek délután a Megyeházán köszöntötték a 2021-ben kiemelkedően szereplő sportolóinkat, valamint átadták a Tüskés Endre-díjakat is.
Bejutott a csapatbajnokság döntőjébe az SVSE
A veszprémi Sportolj Velünk SE összesen 371 pontot gyűjtött az elmúlt hétvégén Győrben rendezett atlétikai csapatbajnokság elődöntőjébe, amellyel a hatodik helyen zárt, tehát kiharcolta a döntőbe való bejutást.
Hat dobogós helyezést szerzett az SVSE
Remekül szerepeltek a veszprémi Sportolj Velünk SE növendékei az elmúlt hétvégén Kecskeméten rendezett országos váltófutó bajnokságon.
Megvédte címét az SVSE
A Sportolj Velünk SE megvédte címét, ugyanis az idei mezei futó országos bajnokságon is a veszprémiek diadalmaskodtak.
SVSE: a fiatalok és szeniorok is pazarul teljesítettek
Az elmúlt hétvégén a veszprémi SVSE atlétái a korosztályos mezei megmérettetés mellett a szenior fedett pályás országos bajnokságon is sikerrel szereztek érmeket.
Három bajnoki címet szerzett az SVSE
A veszprémi Sortolj Velünk SE felnőtt atlétái három bajnoki cím mellett egy ezüst- és négy bronzérmet szereztek a hétvégén Nyíregyházán rendezett fedett pályás országos bajnokságon.
Szögi István országos rekordot döntött 2000 m-en
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) olimpikonja, Szögi István megjavította a 2000 méter magyar rekordját a Lievinben rendezett nemzetközi fedett pályás atlétikai versenyen.
Nyolc érmet szerzett az SVSE
A veszprémi SVSE színeiben versenyző Kubasi János, Varga Gréta és Szirbek Albert egyaránt bajnoki címet szerzett az elmúlt hétvégén Nyíregyházán rendezett korosztályos megmérettetésen.