Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. június 12. Villő
Veszprém
20°C
2026. június 12. Villő
Veszprém
20°C

Szalai Ádám

MLSZ-közgyűlés: Szalai Ádámot utánpótlásért felelős alelnöknek választották labdarúgás MLSZ-közgyűlés: Szalai Ádámot utánpótlásért felelős alelnöknek választották A válogatott korábbi csapatkapitányát, Szalai Ádámot választották meg a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) harmadik, utánpótlásért felelős alelnökének a szervezet Telkiben tartott pénteki közgyűlésén. 2026. március 20. 16:07 Szalai Ádám nem lesz ott a magyar-német mérkőzésen magyar labdarúgó-válogatott Szalai Ádám nem lesz ott a magyar-német mérkőzésen Szilas Ádám csapatorvos javaslatára Szalai Ádám pályaedző nem lesz ott a Puskás Arénában a ma esti Magyarország-Németország labdarúgó Nemzetek Ligája-mérkőzésen - közölte közösségi oldalán kedden a magyar szövetség. 2024. november 19. 14:46 Az ijedtség nagyobb volt a bajnál Erről jut eszembe… Az ijedtség nagyobb volt a bajnál Iszonyúan ijesztő látvány, amikor valakinek pumpálják a mellkasát. Ha mindez sportpályán mérkőzés közben történik, akkor a siker nem gólokban, pontokban, hanem a túlélésben mérhető. 2024. november 18. 9:02 Szalai Ádámot kiengedték a kórházból, a válogatottal utazik haza Budapestre magyar labdarúgó-válogatott Szalai Ádámot kiengedték a kórházból, a válogatottal utazik haza Budapestre Szalai Ádámot, a magyar labdarúgó-válogatott szombati, Hollandia elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésén rosszul lett pályaedzőjét még éjszaka kiengedték a kórházból, és a csapattal együtt utazik haza Budapestre. 2024. november 17. 14:03 Rossi: a játékosok döntöttek a folytatásról magyar labdarúgó-válogatott Rossi: a játékosok döntöttek a folytatásról Marco Rossi szövetségi kapitány nem akart Szalai Ádám pályaedző súlyos rosszulléte által okozott drámai körülményekben kifogást keresni a magyar labdarúgó-válogatott Hollandiától elszenvedett négygólos vereségét követően. 2024. november 17. 8:31 Rosszullét miatt állt a játék Amszterdamban magyar labdarúgó-válogatott Rosszullét miatt állt a játék Amszterdamban Szalai Ádám rosszul lett a magyar kispadon, így hat perccel a kezdés után félbeszakadt az amszterdami holland-magyar mérkőzés a labdarúgó Nemzetek Ligájában. 2024. november 16. 21:17 Szalai Ádám visszatér a magyar labdarúgó-válogatotthoz magyar labdarúgó-válogatott Szalai Ádám visszatér a magyar labdarúgó-válogatotthoz A korábbi csapatkapitány Szalai Ádám pályaedzőként visszatér a magyar labdarúgó-válogatotthoz. 2024. október 3. 21:17
közélet
Eltűnt Veszprémből az azbesztgyanús kőzúzalék Miután a polgármester nyilvánosságra hozta, hogy hova került a városban az azbeszttel szennyezett osztrák bányából származó kőzúzalék, valamint felszólította a vállalkozót, hogy mihamarabb intézkedjen, péntekre már el is tűnt a Török Ignác utcai ingatlan elől a kőzúzalék. Megkezdődött a balatoni kompkikötők komplex felújítása - látványtervek Szántód és Tihany kikötője is átalaul, összesen 6 milliárd forint hazai forrásból. A 2027 végéig elkészülő kiemelt állami beruházás munkálatai alatt a kompközlekedés zavartalan - adta hírül a Balatoni Hajózási Zrt. Drogfogás: több mint 13 kiló kábítószert foglaltak le egy veszprémi férfitől Tizenhárom kilogrammnyi, különböző kábítószert foglaltak le a rendőrök egy 58 éves veszprémi férfitól - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Már építik a színpadot a Gyárkertben Jövő pénteken, június 19-én Kispál és a Borzzal startol az idei gyárkerttes szezon, de a színpadot már mos ácsolják. A színház akkor teljes, ha mindenki számára elérhető Esélyegyenlőségi programjáról tartott szakmai eseményt a Veszprémi Petőfi Színház. A Nagyszínház előcsarnokában rendezett alkalmon Oberfrank Pál színházigazgató és Kellerné Egresi Zsuzsanna igazgatóhelyettes, kreatív menedzser beszélt arról, hogyan lehet a színházat valóban nyitottabbá és befogadóbbá tenni. Az eseményen levetítették a Lélektől lélekig című filmet is, amely a teátrum esélyegyenlőségi törekvéseit mutatja be. Frei kávézó nyílt a Monokli helyén A Balaton Pláza után újabb üzletet nyitott a Frei kávézólánc Veszprémben. Középiskolások szervezik Balatonalmádi egyik legnagyobb nyári rendezvényét Miközben sok diák számára a június az érettségiről, a vizsgákról és a tanév lezárásáról szól, Balatonalmádiban egy lelkes fiatal csapat egészen más kihívással is szembenéz. A Vibez Fesztivál szervezői között ugyanis többen még középiskolások, akik a tanulás mellett egy több tízmillió forintos költségvetésű rendezvény lebonyolításán dolgoznak hónapok óta. A régi bánya átépítése segít megfékezni a villámárvizeket Sümegen A klímaváltozás hatására egyre gyakoribbá váló szélsőséges időjárási jelenségek új kihívások elé állítják a Veszprém vármegyei településeket is. Sümegen egy szokatlan módszerrel próbálják megfékezni a villámárvizeket: egy elhagyott murvabánya átalakításával épül ki egy korszerű csapadékvíz-kezelő rendszer.  A pedagógusnak másfajta időszámítása van Elköszönt kollégáitól a Veszprémi Tankerület leköszönő igazgatója, aki egy múltba révedő beszéd helyett nagyon is jövőbe mutató gondolatokat fogalmazott meg, érintve többek közt a pedagógusi pálya fiatalítását és a mesterséges intelligencia megjelenését is. A veszprémi szerdai pedagógus napi ünnepségen ezenkívül a város tanárait is díjazták. A Mozgás Éjszakáján futnak a legkisebbekért Június 12-én, pénteken második alkalommal rendezik meg a Valeo Jótékonysági Futást. Az esemény idén különleges keretrendszerben valósul meg: a Mozgás Éjszakája programsorozathoz csatlakozva, az Európa Sportrégiója eseménysorozat részeként, kora este várja a sportolni és segíteni vágyókat.
sport
Vb-2026: kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető. Kölnben írhatnak történelmet a veszprémi akadémisták „Már maga a részvétel óriási dicsőség” – fogalmazott Gulyás István vezetőedző a Veszprém Handball Academy honlapján a férfi európai ifjúsági kézilabdaliga hétvégi négyes döntője előtt. Tanítványai a tavalyi ezüstérem után idén ismét a kontinens legjobbjai között bizonyíthatnak. A szombati dormageni elődöntőben a német Füchse Berlin ellen harcolhatják ki a másnapi döntőbe jutást, melyet a férfi Bajnokok Ligája négyes döntőjének helyszínén, a kölni Lanxess Arénában rendezik. FIFA-világranglista: három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet. Női kézilabda BL: a benevezett klubok közül csak egy nem indulhat A következő idényre 17 klub nevezett a női kézilabda Bajnokok Ligájába, amelynek csoportkörében 16 csapat indulhat. Kisebb változtatásokkal rendezik meg a hétvégén a vitorlázók Mihálkovics Kupáját Az alacsony vízállás miatt kisebb változtatásokkal rendezik meg a hétvégén az 58. Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíjat, a Kékszalag utáni második legjelentősebb többnapos balatoni vitorlás regattát. Vb-2026: a rekordok seregszemléjén a spanyolok és a franciák a favoritok A társházigazda Mexikó és a Dél-afrikai Köztársaság csütörtöki mérkőzésével veszi kezdetét a XXIII. labdarúgó-világbajnokság, amelyen az Európa-bajnok Spanyolország és a legutóbb ezüstérmes Franciaország számít a legnagyobb favoritnak. Schäfer András: hiányzott a címeres mez iránti tisztelet Schäfer András bombagólja is kellett, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 3-1-re legyőzze a kazahokat kedden a debreceni Nagyerdei Stadionban rendezett barátságos mérkőzésen, de a középpályás szerint hiányzott a csapatból a címeres mez iránti tisztelet. Rossi: a fiatalok frissességet hoztak a válogatottba Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a sok újonc, akiket meghívott és bevetett az idei négy felkészülési mérkőzésen, frissességet hozott a magyar labdarúgó-válogatottba, amely kedden 3-1-re legyőzte a kazah csapatot Debrecenben. Magyar-kazah: a második félidőben három gólt szerezve fordított a válogatott A magyar labdarúgó-válogatott 3-1-re legyőzte a kazah csapatot kedden a debreceni Nagyerdei Stadionban rendezett barátságos mérkőzésen. Ilyés: nem sportszakmai döntés született Ilyés Ferenc, a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) elnöke szerint a nemzetközi szövetség (IHF) nem sportszakmai alapon döntött arról, melyik két válogatott kapjon szabadkártyát a januári olimpiai kvalifikációs férfi világbajnokságra, amelyről a magyar csapat lemaradt.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.