Kikapott Szolnokon a VRC / Szolnoki RKSI - Company Nyelviskola VRC 3:0 (21,21,17)

2009. április 29. 22:20 // Forrás: Company Nyelviskola VRC
A veszprémi férfi röplabdacsapat cserék nélkül szenvedett vereséget a Szolnok otthonában az 5-8. helyéért zajló párharc első mérkőzésén.

Kiemelt csoport rájátszás, 1. mérkőzés az 5-8 helyért:
Szolnoki RKSI - Company Nyelviskola VRC 3:0 (21,21,17)
Szolnok
kezdőcsapat:

csere: -

Csere nélkül utazott csapatunk Szolnokra, mivel Németh Ervin térdműtétje után lábadozik, Szalai Balázs és Nagy Attila munkahelyi, Horváth Ádám pedig egyetemi elfoglaltsága miatt hiányzott.

Az első két játszmában tartotta csapatunk a lépést az amúgy elég unottan játszó vendéglátókkal, ám a végjáték mindkétszer a Szolnoknak sikerült jobban. A harmadik játszmát a feléig bírták a fiúk, de aztán mentálisan elfáradtak, ami elég volt a mérkőzés elvesztéséhez is.

Az árnyékunkat ismét nem tudtuk átlépni, számos esetben alapjátékban hibáztunk, ill. sajnos most csere sem állt a csapat rendelkezésére.

Szabó Gábor: - Sok hibával játszottunk, a pénteki hazai meccsen sokkal jobb formát fogunk mutatni és remélhetőleg vasárnap dőlhet el ki játszik az 5-6. helyért.