Ambrus névnap

Kézilabda: sorsoltak a kupában

2014. január 28. 14:09
MTI
A nőknél Barabás a Dunaújvárossal, a férfiaknál az MKB-MVM pedig a Cegléddel mérkőzik a kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében.

A címvédők közül a Győr női csapata a Fehérvárt, a Veszprém férfi együttese pedig a Ceglédet kapta ellenfélnek a kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének keddi sorsolásán.

A nők között egy, a férfiak versenyében azonos osztályú csapatok esetén két, eltérő osztályú együtteseknél pedig egyetlen mérkőzésen dől el a továbbjutás.

FTC Bástya Millenium (NB I/B) - B.Braun Gyöngyös
A SZESE Győr a Tatai AC (NB I/B) - Grundfos-Tatabánya párharc továbbjutójával játszik. Ha a vendég élvonalbeli csapat jut tovább, akkor két mérkőzésen dől el a negyeddöntő, és először a győriek játszanak otthon. Amennyiben az NBI/B-s tataiak búcsúztatják riválisukat, abban az esetben ők fogadják a SZESE Győrt, és egyetlen meccsen dől el az elődöntőbe kerülés.
kijelölt játéknapok: január 29. és február 6.

Utolsó módosítás: 2021. december 4. 20:03
kézilabda Férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2021/2022 12. 2021. december 12. 15:30 Veszprém Aréna Telekom Veszprém NEKA
kézilabda Férfi kézilabda BL, B csoport, 2021/2022 10. 2021. december 9. 20:45 Flensburg, Németország Flensburg Telekom Veszprém
kézilabda Férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2021/2022 11. 2021. december 4. 18:00 Dabas, OBO Aréna Dabas Telekom Veszprém 21-34
kézilabda Férfi kézilabda BL, B csoport, 2021/2022 9. 2021. december 2. 18:45 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Dinamo Bukarest 47-32
kézilabda Férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2021/2022 10. 2021. november 27. 17:00 Budakalász, Sportcsarnok Budakalász Telekom Veszprém 26-41