2020. május 26. // Fülöp névnap

Csúcsokat döntött a fiatal úszó

2014. június 25. 20:51
A Veszprémi Úszó Klub versenyzője, Végh István 50 m-es gyorsúszásban a hetedik, 100 m-en pedig ötödik lett országos ifjúsági bajnokságon.

Június 11-14-én Kecskeméten rendezték meg az úszók országos ifjúsági bajnokságát, ahol három ország 56 egyesületének 285 úszója vett részt.

Végh IstvánVégh István

A rangos versenyen a Veszprémi Úszó Klub serdülőkorú versenyzője, Végh István fantasztikus úszással 50 m gyorsúszásban döntőbe jutott, ahol évjáratos országos csúccsal (24,23), a hetedik helyen végzett. 100 m gyorson ugyancsak bejutott a fináléba, ahol egyéni csúccsal az 5. helyen ért célba.