Ferenc névnap

VFC: kettőből kettő

2009. augusztus 23. 22:26
veszpremfc.hu / vehir.hu
Az NB III. Bakony-csoport 2. fordulójában, szombat délután Csesztregre látogatott a Veszprém FC és magabiztos győzelmet aratott.

A nyitófordulóban elért Sárvár elleni hazai diadalt (4-1) követően idegenben is győztek a bakonyi labdarúgók a harmadosztályban.

NB III. Bakony-csoport, 2. forduló:
Femat Csesztreg-Veszprém FC 0-4 (0-3)
Cseszterg, 250 néző.
Veszprém FC: Varga, Szöllőskei, Fehér, Pálfi, Leitold, Soós, Garai (Bacsi '83), Tatai, Kalcsó, Finta (Weibel '80), Babos (Cvetkó '70)
Gólszerző: Babos 2, Tatai, Kalcsó

A mérkőzés rövid krónikája

A 24. percben Finta passzát Tatai egy átvétel után a hosszú sarokba lőtte (0-1).
A 28. percben gyors szabadrúgást végezhetett el a Veszprém. Kalcsó felívelésével Babos lépett me,g majd a kifutó kapus felett a kapuba emelt (0-2).
A 40.percben Finta cselezgetett a tizenhatoson belül, majd középremélését Babos az üres kapuba fejelte (0-3).
A 78. percben Finta tolta el a labdát a kifutó kapus mellett. Középre adását Kalcsó a kapu jobb oldalába passzolta (0-4).