Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Súlyos vereséget szenvedett otthon a Ferencváros

2016. november 13. 18:36 // Forrás: MTI
A Ferencváros hazai pályán súlyos, 37-24-es vereséget szenvedett a macedón Vardar Szkopje együttesétől vasárnap, a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek ötödik fordulójában. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom

Női BL, 5. forduló, B csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje (macedón) 24-37 (12-21)

A két csapat - amely már biztosan középdöntős - október 14-én, a csoportkör nyitányán 27-27-es döntetlent játszott egymással Macedóniában, így bizakodhattak az FTC-szurkolók. A vendég sztárcsapat azonban gyorsan lehűtötte a kedélyeket, ugyanis kedve szerint szerezte a gólokat, s bő negyedóra után már kilenc góllal vezetett. Elek Gábor dolgát nehezítette, hogy Szekeres Klárát tíz perc elteltével már kétszer is kiállították a játékvezetők.

Fotó: Facebook - Ferencváros Kézilabda SzakosztályFotó: Facebook - Ferencváros Kézilabda Szakosztály

A fordulást követően folytatódott a vendégek dominanciája, a Ferencváros erejéből csak egy-két szép akcióra futotta.

A csoport másik mérkőzésén:
Leipzig (német)-Asztrahanocska (orosz) 30-27 (14-14)

Az állás: 1. (és már középdöntős) Vardar Szkopje 9 pont, 2. (és már középdöntős) Ferencváros 7, 3. Asztrahanocska 2 (128-156), 4. Leipzig 2 (117-151)

vehirsport.hu
további cikkek
Los Angeles 2028: Kós magabiztosan, Milák szűken vezet félúton úszás Los Angeles 2028: Kós magabiztosan, Milák szűken vezet félúton Érdekes összehasonlítást készített a világ úszással foglalkozó vezető szakportálja, a swimswam, amely mások mellett már a párizsi Európa-bajnokságon, illetve a csendes-óceáni térség bajnokságán született eredményeket is figyelembe véve megvizsgálta, milyen különbségek alakultak ki az elmúlt két évben a legjobbak között - ez alapján Kós Hubert magabiztosan, Milák Kristóf szűken vezet legerősebb számában az olimpiáig tartó út felénél. ma 13:50 Atlétikai Világdöntő: hat egyéni induló és két vegyes váltó képviseli a magyar színeket atlétika Atlétikai Világdöntő: hat egyéni induló és két vegyes váltó képviseli a magyar színeket Egyéniben hat versenyzőnek, illetve a 4x100-as és a 4x400 méteres vegyes váltónak szurkolhatnak a magyar nézők szeptember 11-13-án a Zsivotzky Gyula Nemzeti Atlétikai Központban első alkalommal sorra kerülő atlétikai Világdöntőn. ma 13:37 Szoboszlai szerint lehet, hogy lassan változtatni kell a büntetőjén labdarúgás Szoboszlai szerint lehet, hogy lassan változtatni kell a büntetőjén Szoboszlai Dominik vasárnap este a 99. percben mentett pontot csapatának, a Liverpoolnak a Newcastle United elleni idénynyitón - a magyar válogatott kapitánya a tökéletesen kivitelezett büntető után azt nyilatkozta, lehet, hogy a jövőben változtatnia kell majd. ma 13:31

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.