Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Tunézia lesz a magyarok harmadik ellenfele a középdöntőben

2019. január 17. 19:21 // Forrás: MTI
Tunézia válogatottja öt góllal legyőzte Ausztria csapatát a német-dán közös rendezésű férfi kézilabda-világbajnokság csoportkörének csütörtöki, utolsó fordulójában, ezzel biztosította továbbjutását a középdöntőbe. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom

Az Afrika-bajnok tunéziai együttes három győzelemmel és két vereséggel zárta a herningi C csoportot, de pontot nem visz magával, mert a másik két továbbjutótól, Norvégiától és Dániától kapott ki.

A középdöntő II. csoportjában - amelyet ugyancsak Herningben rendeznek - Tunézia mellett a magyar, az egyiptomi, valamint az olimpiai bajnok dán, az Európa-bajnoki ezüstérmes svéd, és az előző világbajnokságon második helyezett norvég válogatott szerepel majd.

Hogy a magyarok hány pontot visznek magukkal, az a svédek elleni, 20.30-kor kezdődő koppenhágai csoportmeccsen dől el.

Eredmények, csoportkör, 5. (utolsó) forduló:

C csoport (Herning):
Tunézia-Ausztria 32-27 (18-17)
korábban:
Chile - Szaúd-Arábia 32-27 (21-13)
később:
Dánia-Norvégia 20.15

A csoport (Berlin):
korábban:
Brazília-Korea 35-26 (18-10)
később:
Németország-Szerbia 18.00
Franciaország-Oroszország 20.30

B csoport (München):
korábban:
Bahrein-Japán 23-22 (10-9)
később:
Macedónia-Izland 18.00
Spanyolország-Horvátország 20.30

D csoport (Koppenhága):
korábban:
Egyiptom-Angola 33-28 (19-12)
később:
Katar-Argentína 18.00
MAGYARORSZÁG-Svédország 20.30

vehirsport.hu
további cikkek
Los Angeles 2028: Kós magabiztosan, Milák szűken vezet félúton úszás Los Angeles 2028: Kós magabiztosan, Milák szűken vezet félúton Érdekes összehasonlítást készített a világ úszással foglalkozó vezető szakportálja, a swimswam, amely mások mellett már a párizsi Európa-bajnokságon, illetve a csendes-óceáni térség bajnokságán született eredményeket is figyelembe véve megvizsgálta, milyen különbségek alakultak ki az elmúlt két évben a legjobbak között - ez alapján Kós Hubert magabiztosan, Milák Kristóf szűken vezet legerősebb számában az olimpiáig tartó út felénél. tegnap 13:50 Atlétikai Világdöntő: hat egyéni induló és két vegyes váltó képviseli a magyar színeket atlétika Atlétikai Világdöntő: hat egyéni induló és két vegyes váltó képviseli a magyar színeket Egyéniben hat versenyzőnek, illetve a 4x100-as és a 4x400 méteres vegyes váltónak szurkolhatnak a magyar nézők szeptember 11-13-án a Zsivotzky Gyula Nemzeti Atlétikai Központban első alkalommal sorra kerülő atlétikai Világdöntőn. tegnap 13:37 Szoboszlai szerint lehet, hogy lassan változtatni kell a büntetőjén labdarúgás Szoboszlai szerint lehet, hogy lassan változtatni kell a büntetőjén Szoboszlai Dominik vasárnap este a 99. percben mentett pontot csapatának, a Liverpoolnak a Newcastle United elleni idénynyitón - a magyar válogatott kapitánya a tökéletesen kivitelezett büntető után azt nyilatkozta, lehet, hogy a jövőben változtatnia kell majd. tegnap 13:31

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.