22°C
22°C

Sima vereség a brazilok ellen is

2019. július 23. 7:55 // Forrás: MKSZ
Újabb vereséget szenvedett a magyar U21-es férfi válogatott a spanyolországi kézilabda-világbajnokságon. Gyurka János együttese hatgólos vereséget szenvedett Brazíliától, így negyedikként végzett a csoportban.

A magyar együttes Dánia ellen készülhet a szerdai nyolcaddöntőre.

Fotó: IHFFotó: IHF

U21-es férfi kézilabda-világbajnokság, C-csoport, 5. forduló:
Magyarország–Brazília 25-31 (9-14)
Spanyolország, játékvezetők: Raluca, Cristina (románok).
Magyarország: Nagy M., Győri (kapusok), Borzas, Csomor 3, Gábor 2, Kecskés, Kerkovits, Kristóf 3, Máthé 7, Rosta 3, Schäffer 1, Spekhardt 1, Szita 2, Szűcs 1, Tóth P. 2, Ubornyák. Szövetségi edző: Gyurka János.
Brazília: Lima, L. Santos (kapusok), Bellan 1, Braga 2, Catarino, Comerlatto 4, Mota 1, Pacheco 6, E. Oliviera 1, T. Olviiera, Reis 1, J. Santos 4, G. Silva 6, M. Silva 1, Souza, Torriani 4. Szövetségi edző: Ivan Maziero.
Kiállítások: 4, ill. 8.
Hétméteresek: 1/1, ill. 3/1.

A csoport végeredménye: 1. Horvátország 10 p, 2. Brazília 8 p, 3. Portugália 6 p, 4. Magyarország 4 p, 5. Bahrein 1 p, 6. Koszovó 1 p

A csoport első négy helyezettje jut a nyolcaddöntőbe.

Nyolcaddöntő:

Július 24., szerda: Magyarország–Dánia (Tv: Sport1)

Hét góllal is vezetett, mégis kikapott a VPSE Veszprém Pannon SE Hét góllal is vezetett, mégis kikapott a VPSE A Veszprém Pannon SE 24-23-ra alulmaradt a Sárvár vendégeként a női kézilabda NB II rájátszásának szombati mérkőzésén. Németh Gáborné tanítványai hétgólos előnyről bukták el a két pontot. ma 11:37 Női kézilabda BL: kétgólos hazai vereséggel jutott négyes döntőbe a Győr kézilabda Női kézilabda BL: kétgólos hazai vereséggel jutott négyes döntőbe a Győr Az elmúlt idényben bronzérmes Győri Audi ETO bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe, mivel idegenbeli hétgólos sikerét követően a negyeddöntő szombati visszavágóján saját közönsége előtt 26-24-re kapott ki a címvédő norvég Vipers Kristiansandtól. tegnap 22:03 Bravúr: Szlovénia legyőzésével feljutott az elitbe a magyar hokiválogatott! ország-világ Bravúr: Szlovénia legyőzésével feljutott az elitbe a magyar hokiválogatott! A magyar jégkorong-válogatott végletekig izgalmas mérkőzésen, 2 perc 51 másodperccel a vége előtt ütött Papp Kristóf góllal 2-1-re legyőzte a szlovén együttest a bolzanói divízió I/A-világbajnokság szombati zárásán, ezzel ismét feljutott a 16 csapatos elitbe. tegnap 21:55 Nem sikerült a visszavágás Fejér-B.Á.L. Veszprém Nem sikerült a visszavágás Nem tudott revansot venni a novemberi, hazai kiütéses vereségéért a Fejér-B.Á.L. Veszprém a PLER ellen a férfi kézilabda NB I-ben. A bennmaradásért küzdő fővárosiak szombaton hétgólos győzelmet arattak az élvonaltól búcsúzú bakonyiak ellen. tegnap 19:31