11°C
11°C

Bajnoki ezüst- és bronzérem Kecskemétről

2019. november 10. 19:57
Eredményes hónapot zárt a Veszprém Judo SE, melynek versenyzői több fronton is nagyszerűen szerepeltek.

Október 19-én Kecskeméten rendezték meg a diák „A” (tizenkét évesek) és diák „B” (tizenegy évesek) korosztályú dzsúdósok magyar bajnokságát, melyen 87 egyesület 370 versenyzője lépett tatamira.

A Veszprém Judo SE színeiben Takács Emese magyar bajnoki ezüstérmet szerzett, Nagy Dorina bronzérmes lett, míg Tamtom Péter ötödik helyen végzett a rendkívül erős mezőnyben.

Eközben Lőrincze Ditta második helyezést ért el a Pápán rendezett országos II. osztályú bajnokságon.

A hagyományos koroncói Tutti Kupán a Veszprém Judo SE tíz versenyzővel képviselte magát. Takács Emese első helyen végzett, Szűcs Huba, Horváth Benedek, Obermayer Hanna, Kovács Tamás, Nagy Boglárka, Tamtom Péter és Lengyel Mátyás második lett, Kuglits Márk és Fenes Botond pedig a dobogó harmadik fokára állhatott.