Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 12. Gergely
Veszprém
9°C
2026. március 12. Gergely
Veszprém
9°C

Megtartotta első összejövetelét a 2. választókerület tanácsa

2019. november 28. 10:42
Gerstmár Ferenc önkormányzati képviselő sajtótájékoztató keretében számolt be csütörtök délelőtt a választókerületi tanács első összejöveteléről.

Gerstmár Ferenc önkormányzati képviselő elmondta, hogy a választási kampányában tett ígéretét megtartva létrehozta a választókerületi tanácsot a 2. választókerületben, hiszen elsődlegesnek tartja, hogy az ott élők véleményét megismerje.

A tanács, amelyben intézményvezetők, egyesületi vezetők, szülői munkaközösségi tagok, illetve a választókerületben élő szociális és közösségfejlesztő szakemberek vesznek részt, ezen a héten tartotta első összejövetelét, ahol a résztvevők megismerkedtek az Alkohol-Drogsegély Ambulancia által működtetett Napsugár és Holdsugár programmal a Damjanich János utca 7/A-ban.

Bemutatta a "Közösségi sziget" munkacímmel előkészítés alatt álló prjektet, amely a hagyományos fogadóórák alternatívájaként, azok mellett próbálja bevonni a választókerületben élőket annak érdekében, hogy a választópolgárok beszélgetései alakítsák a körzet jövőjét.

A képviselő elmondta, hogy a választókerületre vonatkozó 2020-as költségvetésről illetve, hogy várható-e változás a korábbi évekhez képest, még nincsenek egyértelmű információi, ezzel kapcsolatban a másik három ellenzéki egyéni képviselővel egyeztetést kezdeményeztek a polgármesterrel.

Sulyok Georgina
Domján Attila
további cikkek
A régió versenyképességét is növeli a Veszprémben épülő új munkásszálló közélet A régió versenyképességét is növeli a Veszprémben épülő új munkásszálló A helyi gazdaság egyre égetőbb munkaerőpiaci igényeire reagálva egy közel 1,8 milliárd forintos, magas minőségű munkásszálló építésébe kezdett a Vemév-Szer Kft. Veszprémben. A Pápai út mentén megvalósuló, száztizenhat fő befogadására alkalmas komplexumnál egy időkapszula elhelyezésekor a térség meghatározó politikai és gazdasági szereplői hangsúlyozták a hiánypótló beruházás régiós versenyképességben betöltött kulcsszerepét csütörtökön. ma 22:43 A veszprémiek egyértelműen kimondták: szeretnének jelölti vitát közélet A veszprémiek egyértelműen kimondták: szeretnének jelölti vitát A Vehíren közzétettünk egy szavazást egy egyszerű kérdéssel: Ön kíváncsi lenne egy politikai vitára a veszprémi képviselőjelöltek között? A szavazást most lezártuk, az eredmények pedig magukért beszélnek. ma 17:06 Ismét Veszprémbe látogat a Google Utcakép autója közélet Ismét Veszprémbe látogat a Google Utcakép autója Március 19-étől ismét útjára indul a Google Utcakép autója, hogy újabb, 360 fokos panorámaképekkel bővítse és frissítse a Google Térkép magyarországi állományát. Az idei adatgyűjtési időszak során a Street View autója több mint 50 településen készít majd képeket a különleges kamerarendszer segítségével – közölte a vállalat kommunikációs partnere. ma 14:53

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.