Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Ingyen használhatják a V-Buszt az érettségizők

2020. május 2. 4:15
A polgármester további fontos döntéseket is hozott a helyi járatos közlekedést illetően.

"Az érettségizők ingyenesen használhatják a helyijáratos buszokat" – jelentette be közösségi oldalán Porga Gyula polgármester. A városvezető döntése nyomán "a V-busz járatai igazodnak az érettségi vizsgákhoz". Arra is ígéretet tett, hogy "az önkormányzat ellátja az iskolákat fertőtlenítő folyadékkal, kézfertőtlenítőkkel és szájmaszkokkal az érettségi vizsgák idejére".

Nem csak az érettségizőket érinti a döntés, hogy április 25-től a Vásárcsarnok mellett a helyi járatos buszokon is kötelező lesz a maszk viselése. 

vehir.hu
további cikkek
Pro Meritis érmet kapott a Gyulafirátóti Polgárőr Egyesület közélet Pro Meritis érmet kapott a Gyulafirátóti Polgárőr Egyesület A kádártai adventi rendezvényen adták át a kitüntetést szombat délután. Az adventi koszorú negyedik gyertyájának lángja is fellobbant, amit Varga Tamás alpolgármester gyújtott meg. tegnap 22:51 Új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem közélet Új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem Új, multifunkcionális beltéri levegőtisztító rendszert fejlesztett a Pannon Egyetem nemzetközi együttműködésben. A projekt célja egy olyan innovatív, beltéri használatra szánt levegőtisztító berendezés kifejlesztése volt, amely egyszerre képes a levegőben található káros vegyi anyagok lebontására, a szálló por kiszűrésére és a kórokozók elpusztítására, mindezt energiatakarékos, látható fényen működő technológia segítségével. 2025. december 19. 16:50 Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap közélet Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap Oroszország kész haladéktalanul leállítani az ukrajnai harci cselekményeket, ha teljesülnek a biztonsági garanciákra vonatkozó feltételei - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai sajtótájékoztatóján. 2025. december 19. 16:31

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.