//
Sára névnap

Magabiztos győzelmet arattak röplabdázónőink

2020. október 12. 12:08
A 2020/2021-es kiírás első hazai megmérettetésén főlényes diadalt jegyeztek városunk másodosztályban szereplő röplabdázónői a vendég kaposváriak ellen vasárnap.

Hazai pályán, zárt kapuk mögött készült tudása legjavát nyújtani hétvégén a VESC női röplabdacsapata az NB II nyugati régiójának A-csoportjában. Szokolikné Kalmár Judit alakulata vasárnap az extraligás játékosokkal megerősített kaposvári MCM Diamantot fogadta.

Az első szettet teljes magabiztosággal 25-19-re nyerték a veszprémiek. Eszméltek azonban a vendégek is, elkezdtek a második játékrészben felzárkózni. Röplabádzónőinket viszont így sem lehetett kizökkenteni (2. szett: 25-22).

A harmadik, egyben utolsó szettben a Kalmár-tanítványok ismét magabiztosan kezdtek: végig vezetve, igazán szép labdameneteket produkálva 3-0 arányban nyerték meg a mérkőzést.

Női röpldabda NB II Nyugat A-csoport, 2. forduló:
VESC–MCM Diamant 3-0 (25-19, 25-22, 26-18)
Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok, zárt kapuk.

A bakonyiak újabb győzelem reményében szombaton Pécsre látogatnak bajnoki mérkőzésre.

Képek
Szalai Csaba
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 10. 2022. február 6. 15:00 Székesfehérvár, Videoton Oktatási Központ MÁV Előre CoreComm-VESC
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 9. 2022. január 29. 16:00 Veszprém, Táncsicsi Mihály Szakgimnázium CoreComm-VESC Budaörsi DSE
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 8. 2022. január 22. 17:00 Monor Városi Sportcsarnok Gödöllői RC CoreComm-VESC
röplabda Női röplabda Magyar Kupa, nyolcaddöntő visszavágó 2021. december 5. 17:00 Balatonfüred Szent Benedek RK CoreComm VESC 3-0
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 7. 2021. november 27. 19:00 Budapest, Testnevelési Egyetem TFSE CoreComm VESC 3-0
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 6. 2021. november 20. 16:00 Veszprém, Táncsis iskola CoreComm VESC Eötvös DSE 3-1