//
Ákos, Bátor névnap

Tatabányai győzelmével már harmadik a Practical VLS

2020. október 29. 4:00
A veszprémi labdarúgócsapat – Major Norbert 55. percben lőtt góljával – 1-0-ra nyert a Tatabánya vendégeként a harmadosztályú bajnokság 10. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

A hétvégén a BKV Előre otthonában 3-0-s győzelmet arató Veszprém szerdán annak tudatában utazott Tatabányára, hogyha ismét győzni tud, a tabella legalsó fokára ugorhat.

A Practical VLS – amely eltiltás miatt nem számíthatott Molnár Balázs játékára – élt a lehetőséggel, s gólnélküli első játékrészt követően Major Norbert 55. percben szerzett góljával 1-0-ra nyerni tudott.

Újabb három pont a zsebben (archív fotó)Újabb három pont a zsebben (archív fotó)

A bakonyiak csatára kiváló formában futballozik, immáron a nyolcadik találatát jegyezte az idényben.

Fontos információ, hogy a november 1-jére, vasárnapra kiírt Veszprém–Érd bajnoki a Pest megyeiek pozitív koronavírusos esetei miatt elmarad. Pető Tamás legénysége jelen állás szerint legközelebb november 8-án, a Komárom vendégeként folytathatja nyerő szériáját.

Labdarúgó NB III Nyugati csoport, a 10. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Tatabányai SC–Practical VLS 0-1 (0-0)
Tatabánya, Grosics Gyula stadion. Vezette: Altorjay (Jakab, Bencze)
Tatabánya: Kunsági – Árvai, Kovács I., Krupánszki, Soltész (Farkas, 63.), Klausz (Gyürki, 46.), Hajas (Kozák, 85.), Németh A. (Sárközi, 76.), Víg, Székely, Katona
Vezetőedző: Bekő Balázs
Veszprém: Deczki – Dobsa, Gulyás, Gálfi (Rédling, 92.), Róth (Nagy R., 57.), Kovács D., Rápó (Pavlitzky, 46.), Somogyi, Vass, Krebsz, Major (Babos, 78.)

Utolsó módosítás: 2021. január 2. 12:00
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport 2020/2021 23. 2021. március 7. 13:00 Veszprémi Városi Stadion Practical VLS Ménfőcsanak
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport 2020/2021 22. holnap 14:00 Bicske Sporttelep Bicskei TC Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 16. 2020. december 9. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Érd 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 20. 2020. december 6. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Nagykanizsa 3-3
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 19. 2020. november 29. 11:00 Székesfehérvár, MOL Aréna Fehérvár II. Practical VLS 1-3